Exilis - průběh ošetření

Procedura Exilis trvá cca 45 min. Při jedné návštěvě je možné ošetřit až šest ploch o velikosti cca 10 x 20cm (max. 1000cm2) a ty můžeme umístit libovolně na tělo. Po ošetření navazuje 45 minutová přístrojová lymfodrenáž přístrojem Lymfhastim.
Pro dosažení dobrých výsledků je doporučeno absolvovat minimálně čtyři ošetření, mezi kterými je ideální rozestup 14 dní. (Nejdříve je možné návštěvu opakovat po 10 dnech, nemělo by se však překročit 21 dní).
Po celou dobu terapie je důležité dodržovat zvýšený pitný režim, který pomáhá odplavovat oddělený tuk z těla. S pitným režimem je potřeba začít již dva tři dny před první návštěvou.
Doporučuje se během celé terapie jíst vyváženou stravu, vyvarovat se tučných jídel, alkoholu a sladkostí.  Po ošetření se někdy na pokožce mohou objevit zarudlá místa, která se však do druhého dne ztrácí.

Doporučení: během terapie je velmi vhodné absolvovat 2 x týdně lymfodrenáž a podpořit tak metabolismus, aby lépe odbourával produkty lipolýzy.

Upozornění: Pozorně si přečtěte kontraindikace a v případě nejasností se spojte se svým ošetřujícím lékařem. V den ošetření nenavštěvujte solárium ani saunu. U žen při ošetření bříška je nutné myslet na menstruaci – v tyto dny se ošetření Exilisem ani lymfodrenáž neprovádí!

Kontraindikace

Akutní záněty

Horečnaté stavy

Poruchy srdečního rytmu

Těhotenství, kojení

Kardiovaskularní onemocnění

Kardiostimulátor

Kovové implantáty ( neplatí např. pro TITAN - je to nevodivý kov)

Nebezpeči krváceni – menstruace, cysty, myomy, žaludeční vředy

Krvácející tkáně

Nádorová onemocnění

Pacienti prodělávající RTG terapii (ozařování nádorů)

Poruchy citlivosti kůže (teplo x chlad)

Poruchy vědomi a psychické poruchy (např. epilepsie)

Poruchy periferního nervového systému

Snížené ledvinové nebo pancreatické funkce, onemocnění jater

TBC

Těžké poruchy periferního arteriálniho prokrvení (syndromy studených končetin)

Tromboflebitis a tromboza

Výrazné otoky

Ascites ( hromadění tekutiny v břišní dutine), výpotky