Japonská manikůra P-Shine

Japonská manikůra P. Shine je přírodní péče založena na principu leštění nehtů. Dochází k vyleštění přírodního nehtu speciálním dvoufázovým leštěním. V prvním kroce Japonské manikůry P-shine se do nehtu vetře a důkladně zaleští vysoce výživná pasta, jejíž hlavními složkami je včelí pyl, mateří kašička, směs minerálů a vitamínů A, E, H, B5 a další látky významné pro růst zdravých přírodních nehtů.

 
Japonská manikůra P.Shine V druhém kroce je tato vyživující vrstva zafixována zaleštěním jemného prášku – křemičité hlinky – která zajistí dlouhotrvající hloubkovou výživu a nadstandartní lesk, nerozeznatelný od nehtů lakovaných bezbarvým lakem. Pro úplné ozdravení nehtů je vhodné japonskou manikůru P-Shine opakovat jednou za dva týdny. Již po prvním provedení manikůry P -Shine je její efekt výrazně viditelný, nehet dostává vysoký lesk, ochranu a výživu, spolu s dlouhou trvanlivostí a to vše v jedné jediné proceduře.
 

Japonská manikůra P-Shine – odměna pro zdravé nehty

Japonská manikůra P.Shine 1Japonská manikůra P.Shine podporuje zdravý růst nehtů, jeho prokrvení, nehet také zpevňnuje a chrání před nepříznivými vlivy z okolí. Na nehtu se po její aplikaci vytvoří ochranná vrstva - glazura, vyživující nehet a zároveň zvyšující jeho lesk. Japonská mnikůra P-shine má nesporně pozitivní vliv na udržení přirozených lipidů na povrchu nehtu a zabránění vysušování nehtů. Celkoý stav přírodního nehtu se postupně zvyšuje díky důsledkům japosnké manikůry p-shine podporujícím zvýšenou schopnost produkce vlastních keranocytů kořenem nehtu.

Japonská manikůra P-Shine – nejlepší při třepení a lámání nehtů

Japonská manikůra P.Shine 2aponská manikůra P-Shine je péče tvořená ze dvou důležitých kroků. Vybavení pro provedení manikůry P-Shine se skládá ze speciální pasty a pudru, které se zaleští do povrchu nehtu. Dochází tím ke zvýšení pevnosti a pružnosti nehtů, podpoře metabolismu nehtového kořene a nehtového lůžka. Japonská manikůra P-Shine je tou nejlepší, nejúčinější a dostupnou prevencí proti nežádoucím vlivům, způsobujícím lámání a třepení nehtů a je také doporučována jako nejúčinnější metoda při léčbě oslabených přírodních nehtů např. po nehtové modeláži. Mezi nesporné přednosti manikůry P-Shine patří především dlouhodobý účinek, vysoký lesk a jeho nenáročná údržba přírodních nehtů.
 

Japonská manikůra P-Shine - ve spojení s technologií Jessica System

V našem kosmetické salonu Aeditus využíváme možnost, propojit princip leštění japonské manikůry P-Shine s technologií Jessica Systém. Tento přístup je vždy volen dle aktuálního stavu nehtu a na základě dohody s klientem. Jedinečná kombinace dvojího citlivého přístupu, japonské manikůry P-Shine a manikérním systémem Jessica je variantou, jak dopřát pokožce rukou a Vašim přírodním nehtům tu nejlepší péči. Na pokožku rukou, kůžičku nehtu a nehet je nanesen výživný krém na ruce a speciální olejíček. Ruce jsou zabaleny do termálních vyhřívaných rukavic po dobu 10-15 minut a poté se dokonale odstraní kůžička. Upraví se tvar nehtu, odstraní záděrky a následuje japonská manikůra P-Shine. Japonská manikůra P-Shine je vhodná pro ženy i muže každého věku.
 

Japonská manikůra P-Shine - jak často? Lakovat – nelakovat?

Japonská manikůra P.Shine 3Obecné doporučení zní při oslabených nehtech si dopřát japonskou manikůru P-Shine jednou za dva 14 dní. Nehty by se poté neměly lakovat žádným lakem na nehty. Ve chvíli kdy se stav Vašich nehtů zlepší, intervaly mezi návštěvami jednotlivých japonských manikůr P-Shine se prodlouží. Tehdy je možné po japonské manikůře P-Shine na nehty nanést speciální zpevňující lak nebo si dopřát barevné lakování s ochranným podkladovým lakem z řady Jessica System.
Nenahraditelné zpevňující a vyživující podkladové laky manikůry Jessica System umožní chránit a pečovat o přírodní nehty bez zbytečného zatěžování a vysušování. Nehet chrání a vyživují, proto se nemusíte lakování ani u namáhaných nehtů obávat. Tzv. podlaky pod barevné lakování jsou specialitou značky Jessica a chrání nehty měkké, slabé, loupající se, nehty po nehtové modeláži a nehty křehké. Jessica nezapomíná ani na muže. Pro ně vyvinula speciální matný výživný lak.

Japonská manikůra P-Shine Praha – historie P-shine

Japonská manikůra P-Shine vstoupila do našeho podvědomí již před několika lety. Ne každý ale ví, jaký je její původ a co vlastně termín znamená. Princip leštění vychází z dlouhé historie japonských předků, kteří pečovali o své nehty již po staletí
V roce 1958 byla technologie leštění nehtů pojmenována názvem P.Shine a následně se také stala názvem tokijské společnosti. Firma P.Shine má sice pouze 30 zaměstnanců, avšak ti se starají o chod celé společnosti a exportují své výrobky do USA i všech evropských zemí. Jejich filozofií je boj o zachování zdravého životního prostředí. Mohou se pyšnit faktem, že jejich výrobky neobsahují žádné syntetické chemikálie, organická rozpouštědla, barviva ani parfémy. Všechny přípravky japonské manikůry P-Shine jsou založeny na přírodní bázi. Zákazníci japonskou manikůru P.Shine používají a stále vyhledávají po mnoho let. Na to, aby si japonskou manikůru P.Shine oblíbily ženy i muži na celém světě, stačila však pouze krátká doba.
Japonská manikůra P.Shine 4Japonská manikůra P.Shine 5Japonská manikůra P.Shine 6Japonská manikůra P.Shine 7Japonská manikůra P.Shine 8Japonská manikůra P.Shine 9Japonská manikůra P.Shine 10Japonská manikůra P.Shine 11Japonská manikůra P.Shine 12Japonská manikůra P.Shine 13Japonská manikůra P.Shine 14

Japonská manikúra P.Shine
Délka Cena
Japonská manikúra P.Shine (včetně manikúry) 60 min 420,-
Japonská manikúra P-Shine v kombinací s manikúrou Jesssica s termálním zábalem 75 min 650,-
Japonská manikúra P.Shine + parafínový zábal na ruce 75 min 550,-

Japonská manikůra P.Shine PrahaJaponská manikůra P.Shine Praha 1Japonská manikůra P.Shine Praha 2

Japonská manikůra P.Shine Praha 3Japonská manikůra P.Shine Praha 4Japonská manikůra P.Shine Praha 5

Japonská manikůra P.Shine Praha 6Japonská manikůra P.Shine Praha 7Japonská manikůra P.Shine Praha 8

Objednat on-line

Kontaktujte nás

777 008 229 info@aeditus.cz

AEDITUS
Jagellonská 1
130 00 Praha 3 Zobrazit mapu