Kosmetické služby Praha

Kosmetické služby – nabídka služeb

Kosmetické služby PrahaKaždá žena chce být krásná a využívá kosmetické služby pro péči o pokožku celého těla. Kosmetický salon Aeditus nabízí kosmetické služby v oblasti péče o obličej, její revitalizace, hydratace a omlazení. Kosmetické služby v péči o pokožku těla, tvarování a zpevnění postavy, odstranění celulitidy a péče o ruce. Kosmetické služby nabízí kosmetický salon Aeditus na pražských Vinohradech již od roku 2000.

Kosmetické služby – ošetření pokožky celého těla

Kosmetické služby Naše pokožka celého těla je vystavena vnějším a vnitřním vlivům, které ji mohou oslabovat. Kosmetické služby v oblasti péče o obličej i tělo napomáhají pleti navrátit její rovnováhu. Kosmetické služby by tak v péči o pokožku měly zohledňovat její momentální stav, který se v průběhu roku mění, díky ročnímu období a míře okolního stresu. Pokožka těla tak bojuje se suchostí, nedostatkem vlhkosti, zvýšenou produkcí mazu nebo citlivostí. Kvalitní kosmetické služby tyto přechodné projevy pleti zohledňují a podporují vlastní aktivitu pokožky.

Kosmetické služby – ošetření pleti přírodní kosmetikou

Kosmetické služby 1Kosmetické služby v péči o pokožku obličeje v našem kosmetickém salonu provádíme od samotného počátku výhradně přírodní kosmetikou. Kosmetické služby se zaměřují na ošetření všech typů pleti. Našim cílem je, aby pokožka obličeje nabyla rovnováhu a kosmetické služby – péče o pokožku pleti, tak měla okamžitý a dlouhodobý účinek. Kosmetické přípravky zasahují do látkové výměny pokožky a ovlivňují ji. Proto je našim cílem, aby nabízené kosmetické služby dodaly pleti profesionální péči a kosmetické přípravky pokožku pleti nezatížily chemickými látkami.

Kosmetické služby – druhy kosmetických ošetření

Kosmetické služby 2Kosmetické služby a jednotlivá kosmetická ošetření jsou sestaveny tak, aby bylo snadné vybrat pro daný typ pleti tu nejlepší péči. Péče o hydrataci pleti, péče o citlivou či aknózní pleť, dále program proti vráskám, zaměřený na omlazení pleti, či ošetření zralé pleti kladoucí důraz na její regeneraci je základní nabídkou kosmetických služeb. Doplňkové kosmetické služby jako barvení řas a obočí, depilace teplým voskem a parafínový zábal rukou je podle potřeb součástí každého kosmetického ošetření. Tyto úkony jsou nabízeny rovněž jako jednotlivé kosmetické služby.

Kosmetické služby – péče o tělo

Kosmetické služby Praha 1Pokožka těla vyžaduje také naši zaslouženou pozornost a patří ke kosmetickým službám v kosmetického salonu. Pravidelná cílená péče a speciální kosmetické produkty zaměřené na odstranění celulitidy, anticelulitidní masáže, manuální a přístrojová lymfodrenáž pomáhají zlepšovat stav celulitidy. Kosmetické služby našeho kosmetického salonu jsou navíc rozšířeny o neinvazivní tvarování postavy na principu radiofrekvence a ultrazvuku. Jedná se o velmi účinná nástroj na odstranění celulitidy viditelný již po prvním ošetření.

Kosmetické služby – péče o ruce, manikúra

Kosmetické služby Praha 2Péče o pokožku rukou, manikúra, masáže rukou, regenerační a parafínové zábaly rukou jsou nedílnou součástí kosmetických služeb našeho salonu. Manikúru v našem kosmetickém salonu provádíme kosmetikou Jessica. Tento světoznámá značka v péči o ruce vyvinula svůj způsob ošetření rukou a péči o nehty – manikúra Jessica. Speciální způsob péče o nehty a pokožku rukou, patří mezi velmi využívané kosmetické služby našeho kosmetického salonu.

Kosmetické služby Praha – dárkový poukaz

Kosmetické služby zakoupeny prostřednictvím dárkového poukazu, bývají velmi oblíbeným dárkem, který udělá každé ženě radost. Dárkový poukaz lze zakoupit na jakoukoli kosmetickou službu nebo je možné zakoupit poukaz v jakékoli finanční hodnotě. Dárkový poukaz v hodnotě se tak stává kreditem a klientka si pak dopřává kosmetické služby dle vlastního výběru. 

Kosmetické služby Praha 3Kosmetické služby 3Kosmetické služby 3


Kosmetické služby 4 Kosmetické služby Praha 4Kosmetické služby Praha 5