Aeditus

Aeditus založila roku 2000 Barbora Nováková jako Centrum aromaterapie a shiatsu. V centru se provozuje od počátku jeho fungování kosmetika, různé druhy masáží a shiatsu masáž. Protože Barbora Nováková je také zakladatelkou Asociace českých aromaterapeutů, sloužil Aeditus příležitostně pro další vzdělávání. Probíhaly zde vzdělávací akce a kurzy v oboru aromaterapie. Od roku 2009 se Asociace českých aromaterapeutů přestěhovala do větších prostor, avšak jen o pár pater výše než je Aeditus.

Protože se Bára Nováková již většinu svého času věnuje psychoterapii, Institutu aromaterapie a Asociaci předala žezlo a o salon se od května roku 2010 stará Dana Vargová, která je v Aeditusu téměř od jeho počátku.


Aeditus se nachází ve stylových prostorech krásného secesního domu na rozhraní Vinohrad a Žižkova. Je vybudován  z bývalého přízemní bytu, jež poskytuje naprostý klid a domácí pohodu nutnou pro nastolení relaxace.

Vedle nabídky rehabilitačních masáží a zdravotního cvičení je možné načerpat energii na aromaterapeutické, medové a čokoládové masáži nebo vyzkoušet účinky japonské masáže shiatsu. Nejsou opomíjeny ani těhotné ženy nebo miminka, kterým se věnuje vyškolená dětská sestra. Pečovat o pleť lze u nás pomocí aromaterapeutické kosmetiky převážně s bio certifikací. Tato kosmetika respektuje přirozené funkce pokožky, vyrovnává její momentální stav a je velmi dobře snášená. Pokožka se tak krůček po krůčku učí fungovat zdravě a normálně. Kosmetická ošetření jsou vhodná pro ženy i muže.

Centrum aromaterapie Aeditus nabízí bezbolestnou liposukci Exilis - ošetření přístrojem, který pomocí moderního systému pracuje s dvěmi energiemi - ultrazvukem a radiofrekvencí se zaměřuje na efektivní tvarování problematických částí těla. Má výrazné účinky při zlepšování stavu celulitidy a omlazení pleti bez nutnosti chirurgických výkonů.

Objednat on-line

Kontaktujte nás

777 008 229 info@aeditus.cz

AEDITUS
Jagellonská 1
130 00 Praha 3 Zobrazit mapu