Fyzioterapie - mobilizace - měkké techniky - masáže - cvičení

Fyzioterepie je v našem centru téměř od jeho počátku, tj. již od roku 2005. Věnujeme se individuální fyzioterapii, zaměřenou na prevenci a léčbu bolestivých stavů pohybového aparátu.

Sedavé zaměstnání, mnoho hodin strávených u počítače ve stejné pozici, zvedání těžkých předmětů jsou nejčastějšími příčinami potíží způsobující bolesti zad a kloubů. Někdy jsou bolesti akutní, kdy je dobré co nejdříve vyhledat pomoc. Pro tyto situace vám nabízíme ranní pohotovost s fyzioterapeutem.

Ranní pohotovost - akutní bolesti

bolesti zad fyzioterapie prahaTrápí vás akutní bolesti zad? Potřebujete rychlou pomoc? V těchto případech se snažíme nabídnout termín co nejdříve, a to především v ranních hodinách v pracovních dnech od 7.00 - 9.00. Zavolejte na telefonní číslo 777 008 229 a dohodněte si návštěvu masáže nebo fyzioterapie.

Individuální rehabilitační cvičení

zdravotní cvičení prahaPro úplné odstranění potíží je často potřeba udělat mnohem více než přijít jednou za měsíc na příjemnou masáž. Pod odborným vedením se naučíte sestavu cviků, které vám pomohou posílit důležité svaly a předcházet potížím. Můžete docházet pravidelně, abyste si byli jisti, že sestavu, kterou si cvičíte doma, dobře ovládáte. Budete si tak moci přidávat další a další cviky a zdokonalovat se. Kvalitní, pravidelné zdravotní cvičení je jednou z nejúčinnějších metod jak si udržovat pohybový aparát v dobré kondici a zůstat co nejdéle bez potíží.

Urychlete své zotavení s přístrojovou lymfodrenáží

přístrojová lymfodrenáž prahaJestliže jste po úraze, či se zotavujete z operace kolene, kotníků a využijete služeb naší fyzioterapie, máte možnost využít pro rychlejší rekonvalescenci naši přístrojovou lymfodrenáž  s přednastavenými funkcemi - chronické otoky, posttraumatická péče, úponové bolesti a regenerace. V těchto případech zaplatíte za jednu 45 minutovou lymfodrenáž s odborným manuálním otevřením spádových uzlin pouze 90 Kč - Přístrojová lymfodrenáž

Nabídka pro firemní zákazníky

fyzioterapie masáže pro zaměstnanceVyužijte možnosti zařadit naše služby do motivačního programu zaměstnanců vaší firmy. Nabízíme čerpání poukazů na odběr služeb zaměstnancům, množstevní odběry na fyzioterapii, zdravotní a relaxační masáže, lymfodrenáže. Rádi sestavíme individuální nabídky k povaze práce vašich zaměstnanců. Možnost využítí ergonomického poradenství pro zaměstnance přímo na pracovišti.

Přečtěte si více na našich příbuzných stránkách zde.

Rádi odpovíme na Váš dotaz

otázky masáže fyzioterapie prahaJestliže se potřebujete zeptat na cokoliv z oblasti fyzioterapie, poradit se o svých potížích nebo byste rádi využili služeby pro své zaměstnance, rádi Vám odpovíme. Zašlete dotaz na email: info@aeditus.cz a my vám rádi zavoláme zpět a zodpovíme na vaše dotazy.