Exilis - neinvazivní a bezbolestná liposukce

Summit THE Aesthetic Show (TAS) - vítězství duben 2012 Las Vegas - oceněn profesionály z oblasti estetické medicíny - nejvyšší uznání a ocenění v kategorii Skin Tightening

Exilis - kombinace ultrazvuku a radiofrekvence - nejefektivnější systém na trhu. Tyto dvě energie v jednom přístroji usnadňují, aby vlnění snadněji pronikalo do tkání a zaměřilo se tak na hlouběji uložené vrsty tuku.

Exilis - radiofrekvenční metoda ve spojení s řízenými dávkami ultrazvukových vln umožňuje přesné zacílení a tím i efektivní tvarování problematických partií. Ultrazvuk způsobuje rozklad obranné formace tukových shluků na samostatné tukové buňky, které jsou pak izolované a přístupnější účinkům působící energie. Radiofrekvence způsobuje prohřívání pokožky až do cca 4cm pod povrchem a díky tomuto termálnímu efektu, který zrychluje buněčný metabolismus a zejména lipolytický proces v tukové tkáni dochází u části tukových buněk k jejich řízenému zániku a rozpadu na jednotlivé částice. Množství tukových buněk klesá, zmenšuje se jejich objem a tak dochází k výrazné redukci tukové vrstvy.
Radiofrekvence se zaměřuje na podkoží a povrch kůže a dochází tak ke zmírnění symptomů celulitidy, omlazení pleti a pokožka tak opět získává mladistvý vzhled.

Využijte speciální nabídku a vytvarujte svou postavu! Objednejte se na neinvazivní liposukci - nyní oblast celého bříška, hýždí nebo boků je za 1750 Kč
Podpořte organismus přístrojovou lymfodrenáží. Pri nákupu min. 5-ti přístrojových lymfodrenáží 5x45 minut zaplatíte pouze 490 Kč. Platí pro kombinaci s Exilisem.      

Jedná se o neinvazivní, bezbolestnou liposukci - vysoce účinnou alternativu chirurgické liposukce. Bezpečná neinvazivní liposukce přístrojem Exilis je vhodná zejména k redukci tukových polštářků, které jsou obtížně odstanitelné dietou či cvičením. Modeluje postavu a zmírňuje projevy celulitidy. Kombinace vysokofrekvenční a mechanické energie umožňuje snadnější průnik vlnění do tkání. Exilis, se cíleně zaměřuje na hlouběji uložené vrstvy tuku. Tato bezbolestná neinvazivní liposukce je vhodná pro všechny, kteří si přejí vylepšit svou postavu, aniž by chtěli podstoupit chirurgický zákrok.

Průběh bezbolestné neinvazivní liposukce Exilis

 • Vstupní konzultace, přeměření a označení ošetřované partie
 • Provedení bezbolestné liposukce Exilis: nanesení speciálního oleje a pomocí aplikátoru (hlavice) se krouživými pohyby a mírným tlakem provede ošetření dané partie. Aplikátor ochlazuje povrch pokožky, reguluje teplotu na povrchu kůže a zajišťuje tak ochranu jemných dermálních struktur. Během neinvazivní liposukce je cítit příjemné teplo v ošetřované oblasti. Pro dosažení maximálního účinku je nutné bezbolestnou liposukci opakovat po 7 - 14 dnech. více
 • 45 minutová přístojová lymfodrenáž - napomáhá odstranit uvolněné a rozpuštěné tuky, urychlí metabolismus

Ošetřují se: břicho a boky, stehna, (vnitřní, vnější, přední i zadní strana), hýždě, nohy (kolena, kotníky, lýtka), paže.
Celková délka ošetření: cca 90 minut.

Výhody neinvazivní bezbolestné liposukce Exilis

 • nepřetržité monitorování a zobrazení teploty povrchu pokožky na displeji
 • Exilis je unikátní zařízení vysílající řízené dávky ultarvukových vln a termální energie do tkání
 • ideální pro ošetření malých partií i větších ploch
 • Exilis umožňuje přesné zacílení, a tím i rychlé a velmi efektivní tvarování problematický partií
 • liposukce Exilis je neinvazivní, bezbolestná - nedochází k porušení integrity pokožky
 • neinvazivní liposukce Exilis je všeobecně velmi dobře snášena - podpořeno dlouhodobým výzkumem
 • klinicky testováno, ověřené lékařské studie účinnosti a bezpečnosti
 • Exilis používá unikátní bezpečnostní prvky - nehrozí žádné poškození vnitřních orgánů - prokázáno biochemickým testováním

Další účinky

 • zlepšení elasticity pokožky
 • zkvalitnění struktury pokožky
 • zmírnění projevů celulitidy

Frekvence a počet neinvazivních liposukcí

Je možné podstoupit bezbolestnou liposukci 1 za 7 - 14 dní.
Celkový počet bezbolestných neinvazivních liposukcí je závislý na požadovaných výsledcích. Nejčastěji se jedná o 2 - 4 ošetření - liposukcí.

Před neinvazivní bezbolestnou liposukcí Exilis

 • Doporučujeme nízkokalorickou dietu a vyváženou stravu a dodržovat pitný režim již před první návštěvou. Je důležité dodržovat pitný režim 3-4 litry tekutin denně a to již cca 3 dni před návštěvou. Jedná se o důležitou podmínku, aby mohlo docházet k odplavování tukových buněk. Po liposukci doporučujeme zvýšit fyzickou aktivitu, která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk. Pro udržení výsledků po neinvazivní liposukci je nutné dodržovat vyváženou stravu bez přemíry tuků. Velmi vhodné je mezi bezbolestnou liposukcí docházet na lymfodrenáž (manuální či přístrojovou). Bezbolestná neinvazivní liposukce Exilis probíhá bez anestezie, bez bolesti, bez hospitalizace. Trvá max. 45 minut podle velikosti ošetřované oblasti, s navazující  přístrojovou lymfodrenáží v délce trvání 45-60 min. Skvělé a trvalé výsledky se dostavují již po 4 - 6 procedurách při dodržování pitného režimu, fyzické aktivity a vyvážené nízkotučné stravy.
 • Na přístrojovou lymfodrenáž nabízíme za 50 Kč lymfodrenážní kalhoty (z hygienických důvodů) nebo si lze přinést z domova lehké, nikde netlačící leginy a ponožky.

Podívejte se, jak působí neinvazivní bezbolestná liposukce Exilis na tukové buňky

Kombinace ultrazvuku a radiofrekvence usnadňuje, aby vlnění snadněji proniklo do tkání a zaměřilo se tak na hlouběji uložené vrstvy tuku. Ultrazvukové vlny EXILIS způsobují rozklad obranné formace tukových shluků na samostatné tukové buňky. Ty jsou tak vzájemně více izolované a přístupnější dalším terapeutickým účinkům. Vysokofrekvenční energie způsobuje termální efekt, který stimuluje buněčný metabolismus a zrychluje zejména lipolytický proces v lokalizované tukové tkáni. Zároveň u části tukových buněk dochází k řízenému zániku buněk a jejich rozpadu na jednotlivé částice. Poklesem množství tukových buněk a zmenšení jejich objemu, dochází k výrazné redukci tukové vrstvy jako takové.

Dárkový poukaz na neinvazivní liposukci

Bezbolestná neinvazivní liposukce Exilis je vhodná pro všechny, kteří se chtějí zbavit tukových polštářků – muže i ženy. Dárkový poukaz na neinvazivní bezbolestnou liposukce je rovněž oblíbeným dárkem.

Dárkový poukaz na bezbolestnou liposukci PrahaDárkový poukaz na bezbolestnou neinvazivní liposukci Exilis obdržíte v luxusní obálce. Dárková poukázka je bez uvedení ceny procedury. Součástí dárkové poukázky je prostor pro vepsání věnování. Obdarovaný si již sám rezervuje termín pro čerpání ošetření - liposukce. Dárkový poukaz je přenosný. Platnost dárkové poukázky je půl roku od data vystavení poukazu a na přání je možné platnost prodloužit. Pečlivě uschovejte, poukaz nelze nahradit v případě ztráty.

 

Varianty bezbolestné neinvazivní liposukce Exilis
Cena

Bezbolestná liposukce Exilis + cca 45 minut přístrojové lymfodrenáže

2650,-

4 x bezbolestná liposukce Exilis + přístrojová lymfodrenáž  (cena 1 liposukce 2400Kč)

9600,-

6 x bezbolestná liposukce Exilis + přístrojová lymfodrenáž   (1 liposukce 2330 Kč)

13980,-


BALÍČEK 5 X 45 minut PŘÍSTROJOVÉ LYMFODRENÁŽE 490 Kč

490 kČ
Lymfodrenážní kalhoty 50,-