Výživové poradenství

Poradenství zdravého životního stylu

Pocit radosti, který nám přináší zdravé, energií nabité a krásu vyzařující tělo, je nezbytnou esencí pro šťastný a spokojený život. Toto zdraví pramení uvnitř nás, a proto se o svoje tělo i mysl musíme s láskou a péčí starat. Zdravá strava, přiměřené cvičení, plnohodnotný spánek a dostatečná a aktivní relaxace umožňují užívat si radostí, které nám vitální tělo a veselá mysl přinášejí.
Obecně platné zásady zdravého životního stylu jsou už dnes hodně rozšířené a známé, ale i přesto se většině lidí z různých důvodů nedaří tyto zásady dodržovat. Někteří nevědí jak, co je pro ně vhodné, nebo kdy a do jaké míry tyto zásady uplatňovat.


Přijďte se poradit a nechat si navrhnout přímo na míru program, který Vám pomůže na cestě zdravého životního stylu shodit přebytečné kilogramy, zbavit se stresu, ,,vyčistit si hlavu“ a získat zdravé, vitální a energií nabité tělo.
Můžete tak získat nejenom návod, jak docílit vašeho vytouženého zdraví a krásné postavy, ale využít i nabídky asistence jak při cvičení pro vás vhodném, tak i pomoci při nakupování kvalitních a zdravých potravin nebo přímo při jejich vaření.


Nabízené služby:

  • Sestavování individuálních programů pro zlepšení životního stylu (úprava stravovacího, pohybového a spánkového režimu, volba vhodných relaxačních technik…) přímo na míru
  • Vedení cvičebních lekcí a asistence při cvičení (fitness, plavání, nordic walking, jogging…)
  • Poradenství ve výživě (konzultace, pomoc při nákupu / při vaření)
  • Zdravotní tělesná výchova individuálně nebo v malých skupinách
  • Cvičení v těhotenství individuálně nebo v malých skupinách (+konzultace, výživa)
  • Výuka relaxačních a dechových technik

Jak probíhá poradenství

  • Vstupní konzultace (získaní informací o vašem způsobu stravování, pohybovém režimu, spánkových zvyklostí, míře stresu apod.)
  • Následná konzultace (na základě informací získaných ze vstupní konzultace Vám bude představen program pro zlepšení vašeho životního stylu – doporučení ohledně stravy, cvičení, relaxace)
  • Dle potřeby následují další konzultace vzhledem k aktuálním zájmům nebo problémům klienta, nebo míry potřebných opatření pro dosažení cíle
  • Dle potřeby nebo zájmu můžete využít asistence a vedení při cvičení jak s vlastním tělem (strečink, prvky jógy a zdravotní tělesné výchovy, posilování s vahou vlastního těla, výuka relaxačních a dechových technik), tak cvičení na různých sportovištích (fitcentrum, bazén, příroda – vše co nejblíže vašeho bydliště) nebo asistence a pomoc při výběru potravin (ve vašem oblíbeném obchodě) či jejich přípravě (u vás doma)


Poradenství zdravého životního stylu
Délka Cena
Vstupní konzultace
90 min 550,-
Následné konzultace         60 min 490,-
Individuální cvičení   60 min 490,-
Skupinové cvičení   60 min 190,-
Balíček následných konzultací 5 x 60 min 2100,-
Balíček individuálních cvičení 5 x 60 min 2100,-
Cvičení ve fitnesscentru  90 min 400,- + vstup
Cvičení na bazénu 60 min 300,- + vstup
Cvičení v přírode (NW, jóga, jogging, bruslení) 60 min 350,-
Pomoc při nákupu/vaření 60 min 350,-