Bezbolestná neinvazivní liposukce boků přístrojem Exilis

Bezbolestná liposukce boků se zaměřuje na ošetření boků

- v oblasti pasu zasahující až do oblasti zad. Díky zaměření se na tuto oblast je možné docílit výrazného zeštíhlení v oblasti trupu a vytvarovat tak postavu do vysněných křivek.
- v oblasti stehen - boků. Vhodné pro všechny ženy, které by rády v těchto partiích dosáhly zeštíhlení a obvzláště pro ty, které tzv. "vždy přibírají do nohou".

Bezbolestná liposukce v této oblasti zpravidla vyžaduje 6 až 7 návštěv v kombinaci s přístrojovou lymfodrenáží s programem zaměřeným přímo na tyto partie. Díky kombinaci duální energie radiofrekvence a ultrazvuku pomáhá terapie Exilisem výrazně redukovat celulitidu,  zjemňovat strie, a díky aktivaci kolagenu se tak pokožka stehen a boků stává opět pružnou a hladkou.

V období terapií se doporučuje nezatěžovat organismus těžkými jídly, ale vybírat si lehkou a vyváženou stravu a nezapomínat na zvýšený pitný režim ( 3-4 litry denně).  Velmi vhodné je pít čistící a lymfodrenážní bylinné čaje nebo bylinné elixíry podporující odbourávání odpadních látek z organismu. Tyto účinné, výlučně přírodní bylinné produkty je možné zakoupit v našem Centru aromaterapie Aeditus.