Manikůra Praha

Manikůra Jessica – profesionalita v péči o ruce a nehty

Krásné a upravené ruce jsou naší vizitkou a společníky, jak při každodenních úkonech, tak při důležitých pracovních jednáních a schůzkách. Pokožka rukou je velmi namáhaná, a proto vyžaduje kvalitní péči. Pravidelná a celková péče o nehty a pokožku rukou – manikůra, nehty a nehtová lůžka stejně jako pokožku rukou vyživí a ošetří. Naše nehty a celé ruce dostávají potřebnou péči, zdraví, vitalitu a krásu právě díky profesionální manikůře.

Manikůra – přírodní nehty a péče o ně

Manikůra PrahaDocílit pěstěného vzhledu rukou se silnými a zdravými nehty vyžaduje pravidelnou a především profesionální péči - manikůru. Součástí manikůry je úprava a ošetření kůžičky, náchylné k rychlému růstu či zadrhávání. V neposlední řadě však manikůra zahrnuje také dostatečnou péči o nehet nejen vyžvujícími prostředky ale také úpravou jejího tvaru a délky, regenerační zábal společně s masáží celých rukou či parafínový zábal rukou. Své místo má i přírodní péče japonskou manikůrou P-shine stejně tak jako lakování nehtu, od přirozeného přes barevné až po francouzské lakování, nebo dlouhotrvající moderní úprava gel-lak Jessica Geleration.

Manikůra – Jessica Systém – unikát ve světě manikůry

Abychom vyhověli těm nejnáročnějším požadavkům na preciznost provedení manikůry a kosmetických přípravků, vybrali jsme pro Vaše ruce to nejlepší. Systém Jessica speciálně vyvinutý pro splnění všech potřeb a individuálních požadavků různých typů nehtů se řídí heslem její zakladatelky a majitelky: „Všechny nehty nejsou stejné!“. Jak říká sama Jessica: “Nehty má každý jiné – stejně jako vlasy nebo pleť. Je nemožné pečovat o různé typy nehtů stejně, a přesto je tak udržet zdravé a krásné.“

Manikůra – zdravé nehty může mít každý

Manikůra Praha 1Manikůra Jessica se od běžné manikůry liší v mnoha ohledech. Jedná se o celkový a promyšlený manikérní systém vedoucí k viditelným a nepřehlédnutelným výsledkům již po Vaší první zkušenosti s tímto druhem ošetření. Liší se speciálním systémem pilování, lakování a pečlivým ošetřením okolí nehtového lůžka, cíleným nejen na dojem upravených nehtů, ale na jejich celkovou regeneraci, zdraví, trvalou opravu tvaru a růstu nehtové ploténky. Manikůra Jessica je tím nejlepším co můžete svým nehtům dopřát. S manikůrou Jessica může mít krásné, zdravé a pěstěné nehty každý. Jakmile jednou profesionální manikůru Jessica zkusíte, zamilujete se do výsledku, který přináší. Už nikdy pro Vás žádná manikůra nebude dost dobrá, jedině manikůra Jessica.

Manikůra – speciální péče o přirozené, zdravé nehty a ruce

Pilířem Jessičiny filozofie je péče o zdravé, přirozené ruce a nehty – manikúra Jessica System. Vyvinula Natural Nail Transplant, metodu, která umožňuje zlomené nehty neviditelně replantovat – a to bez jakýchkoli umělých prostředků. Hloubková analýza byla začátkem cesty k obrovské inovaci v oblasti přípravků určených k péči o specifické rozdíly nehtů suchých, křehkých, loupajících se, slabých, normálních a poakrylových nehtů. Výrobky proto maximálně využívají blahodárné, hojivé síly přírody a to nejen v kosmetických salonehc ale i při domácí péči. Zdrojem inovací tudíž byla a stále zůstává Jessica Clinic (poprvé otevřena v roce 1969).

Manikůra - kdo je Jessica

Manikůra Praha 2Jessica System se ve světě manikůry stal pojmem v péči o ruce pro slavnou a významnou klientelu celého světa. VIP osonosti od manželek prezidentů přes modelky a filmové hvězdy jsou častými zákazníky v Jessica Clinic na Sunset bulváru v Hollywoodu. Když roku 1962 přijela Rumunka Jessica Vartoughian do Ameriky určitě netušila, že se o ní bude psát i v New York Times, který ji nazve „první dámou v péči o nehty“ a že se ji podaří realizovat „americký sen“. Stala se odbornicí a lektorkou na péči o nehty, manikůru vyučovala a jako první prosazovala systém přírodní péče o nehty a jako první otevřela kosmetický salón zaměřený výhradně na nehtovou péči a manikůru. Je zakladatelkou a generální ředitelkou Jessica Cosmetics International jejíž produkty a systém péče je znám po celém světě.

Manikůra – dopřejte svým rukám a nehtům péči jako celebrity

Médii stále vyhledávaná Jessica Varthougian je opravdový odborník a poradce v oblasti manikůry a péče o nehty. Její slova jsou pravidelně citována v časopisech Elle, Vogue, Harper’s Bazaar a Queen. Hvězdy jako je Sarah Jessica Parker, Madonna, Madonna, Reese Whitherspoon, Hillary Clinton, Julia Roberts Rene Zellweger, Seal, Jodie Foster, Ashton Kutcher, Jessica Alba a další, si s oblibou dopřávají manikůru Jessica System a gel lak Jessica Geleration. Dopřejte si i Vy profesionální péči. Osobní přístup jako šitý na míru Vašim potřebám, profesionální manikérní technika, viditelné výsledky a příznivá cena jsou tím, co už nikdy nebudete chtít opustit. Manikůra Jessica už pro Vás nebude pouhý pojem ale citová záležitost.

Manikůra – barevné laky na nehty, ochranné podkladové laky a nadlaky

Manikůra Praha 3Profesionální, perfektně provedená manikůra se stylem a módními trendy zajistí Vašim rukám krásu, eleganci a podtrhne tak Váš celkový vzhled. Prvním krokem k vytvoření perfektní, profesionální a dlouhotrvající manikůry je zhodnocení a diagnostika stavu Vašich nehtů manikérkou. V první řadě je na místě zvolen a aplikován podkladový lak odpovídající aktuální kondici Vašeho nehtu a teprve poté se manikérka pouští do barevného lakování. Podkladový lak je vybrán podle základního rozlišení typu nehtu – normální, suché, křehké a poškozené/ po akrylu. Jakmile je nehet chráněn vyživujícím podlakem, manikérka nanáší barevný lak ve dnou vrstvách k dosažení perfektního krytí a výjimečné barvy. Závěrečná aplikace nadlaku celý výsledek zafixuje a zajistí Vám tak dlouhotrvající manikůru s vysokým leskem a stálou barevností.

Manikůra – manikůra Jessica a gel lak Jessica Gelaration

Manikůra Jessica Systém, kladoucí důraz na péči o přírodní nehty vytvořila první gel lak, ideální pro všechny moderní a aktivní ženy. Gel lak produktové řady Jessica Gelaration vypadá jako lak, ale vyznačuje se životností gelu. Právě pro svou odolnost a trvanlivost, rychlou a pohodlnou aplikací je gelové lakování vyhledávanou variantou k manikůře. Manikůra Jessica Systém a gel lak Jessica Gelaration zanechá nehty zdravé a pevné, protože při jeho aplikaci nedochází k pilování či poškozování nehtové ploténky.

Manikůra – péče o ruce v našem kosmetickém salonu

Manikůra Praha 4Přijďte své ruce hýčkat do našeho kasmetického salonu Aeditus na pražských Vinohradech. Odměníte tak své ruce špičkovou profesionální péčí a vysoce kvalitní nehtovou kosmetikou a prostředky Jessica, dlouholeté špičky ve světě péče o ruce. V příjemných a stylových prostorách našeho salonu se pro Vás snažíme vytvořit jedinečnou atmosféru jako stvořenou pro relaxaci. K docílení perfektního výsledku zdravé, vyživené pokožky a manikůry přispívají rovněž vyživující zábaly a masáže rukou. Pokud si chcete dopřát vyjímečnou péči je tu pro Vás manikůra Jessica s masáží rukou, zábalem a termorukavicemi.

Manikúra Jessica
Délka Cena
Manikúra základní 40 min 330,-
Barevné lakování - včetně ochranného podkladového laku, barevného laku a nadlaku 100,-
Francouzské lakování - včetně ochranného podkladového laku, barevného laku a nadlaku  140,-
Parafínový zábal na ruce + regenerační krém na ruce 20 min 150,-

Manikůra Praha 5Manikůra Praha 6Manikůra Praha 7

Manikůra Praha 8Manikůra Praha 9Manikůra Praha 10

Manikůra Praha 11Manikůra Praha 12

Manikůra Praha 13Manikůra Praha 14Manikůra Praha 15Manikůra Praha 16Manikůra Praha 17Manikůra Praha 18Manikůra Praha 19Manikůra Praha 20Manikůra Praha 21Manikůra Praha 22Manikůra Praha 23Manikůra Praha 24

Objednat on-line

Kontaktujte nás

777 008 229 info@aeditus.cz

AEDITUS
Jagellonská 1
130 00 Praha 3 Zobrazit mapu