Pánská manikůra Praha

V dnešní době nejsou kladeny nároky na reprezentativní vzhled pouze na ženy, ale čím dál více také na muže. Manikůra přestává být pouze doménou žen. Pánská manikůra je rychlé a příjemné ošetření rukou. Zaměření pánské manikůry je především na přirozenost, zdraví a čistou úpravu nehtů a jejich okolí. I muži by měli pravidelně pečovat o své ruce. Pánská manikůra je proto zárukou pěstěných, reprezentativních a upravených rukou moderního muže.

Pánská manikůra – přirozené a upravené pánské nehty

Pánská manikůra je zcela běžnou součástí nabízených služeb, které v našem kosmetickém salonu v Praze poskytujeme. Pánská manikůra klade důraz na přirozený vzhled nehtů a její součástí je úprava nehtů a ošetření okolí nehtového lůžka, kůžičky. Muže trápí záděry mnohem častěji než ženy, proto pravidelná pánská maniůra je tím pravým řešením a prevencí těchto potíží. Jestliže chce muž docílit udržitelného a výrazně viditelného výsledku je vhodné volit první návštěvy v rozestupích ne delších než dva týdny, kdy dochází ke kontrolované regeneraci nehtu a jeho okolí.

Pánská manikůra – suchá manikúra: co znamená

V našem kosmetickém salonu je prováděna suchá pánská manikúra. Rozdíl mezi tzv. mokrou a suchou pánskou manikúrou je ten, že u mokré manikúry se ruce nejprve namáčejí do změkčující lázně. Dojde ke zjemnění a změkčení kůžička v okolí nehtů (kutikuly). Ta se následně odstraní a upraví manikérními kleštičkami. Suchá pánská manikůra je bez použití vody a kůžička v okolí nehtu je odstraněna jemnou bruskou. Okolí nehtů je hladké a nedochází tak k záděrům.

Pánská manikůra – postup manikůry

Pánská manikůra se mnoho neliší od základní péči o ruce ženy. Přerůstající kůžička v okolí nehtu je nejprve jemně odtlačena a poté upravena manikérními kleštičkami. Dále je možné okolí nehtu dočistit a vyhladit za pomocí šetrné brusky, která jej maximálně vyhladí a tak se předejde vzniku záděr. Poté jsou nehty zkráceny a pilníkem upraveny do požadovaného tvaru, podporující strávný růst nehtové ploténky. V případě, že se nehty lámou, jsou křehké nebo se na nich vytvářejí rýhy, jsou ošetřeny speciálním přípravkem.
Na závěr je použit regenerační olejíček a vyživující krém, dodávající vysušenému okolí nehtu zpět pružnost a vláhu, stejně tak jako zvláčňující pokožku rukou. Dle dohody lze při pánské manikůře nanést speciální matný bezbarvý lak pro muže, který nehet zpevní a chrání před vnějšími vlivy. Profesionálně provedena pánská manikůra je to nejlepší pro Vaše ruce.

Pánská manikůra – japonská manikůra P.Shine

Mezi další časté obtíže postihující nejen ženské ale i mužské ruce bez rozdílu je problém s třepením aPánská manikůra lámáním nehtů. Důvodů a příčin oslabení nehtu je mnoho – od špatné životosprávy až po skryté zdravotní potíže. Proto je pánská manikůra propojena s japonskou manikůrou p-shine tím nejlepším a nejefektivnějším řešením. Jedná se o nadstavbu klasické pánské manikůry. V několika krocích dochází k zaleštění a zafixování zcela přírodní výživné pasty do nehtového lůžka a dochází tak k jeho hloubkové regeneraci.
Hlavními složkami těchto hmot je mateří kašička, včelá pyl, směs minerálů a vitamínů, např. A, E, H, B5. Pánská manikůra s japonskou manikůrou P.Shine přináší zdraví a pevnost Vašim nehtům.

Pánská manikůra – bonusy japonské manikůry P.Shine

Nehet ošetřený japonskou manikůrou P.Shine má dlouhodobý účinek, nenáročný na péči. Japonská manikůra P-shine výrazně zvyšuje pevnost a pružnost nehtů. Na nehtu se vytvoří ochranná vrstva, která nehet chrání před vysoušním. Nehet získává ochranu a výživu a stává se odolnějším proti nepříznivým vnějším vlivům. Jedná se o jednu z nejúčinnějších metod při léčení oslabených přírodních nehtů s preventivními účinky proti lámání a třepení nehtů. Pánská manikůra v kombinaci s japonskou manikůrou P.Shine je v začátcích opakována jednou za dva týdny.

Pánská manikůra – starostlivá péče o pokožku pánských rukou

Pánská manikůra nezahrnuje pouze péči o nehet a jeho okolí. Neméně důležitá je také pokožka celých rukou. Dopřát jí komplexní regeneraci. Často se u mužů setkáváme s problémem suchých a drsných rukou, zatíženou vlivy prostředí. Střídání chladu a tepla, kontakt s chemickými látkami, manuální práce na zahradě, kolem domu či v zaměstnání, to všechno pokožku rukou vysušuje a zatěžuje. Vytváří se zatvrdlá místa, mozoly. Pánská manikůra, masáže rukou, regenerační zábaly rukou či parafínové zábaly rukou hrají nezastupitelnou roli v péči o ruce. Pro tyto účely máme v našem kosmetickém salonu v Praze připraveny speciální krémy a oleje určené pro profesionální použití v salonu u dámské i pánské manikůry, stejně tak jako i pro podceňovanou, avšak jednoduchou, rychlou a účinnou domácí péči.

Pánská manikůra – parafínový zábal

Pánská manikůra 1

Pánská manikůra v kombinaci s parafínovým zábalem na ruce regeneruje pokožku, zpevňuje nehty a prohřívá drobné klouby na rukou. Parafín obsahuje včelí vosk, azulen, chlorofyl a parafínový olej. Pokožku rukou chrání před popraskáním a vysoušením především v zimních měsících, a také pokud jsou ruce vystaveny náročné manuální práci. Po provedení pánské manikůry se ruce krátce ponoří až po zápěstí do teplé parafínové hmoty. Parafín ulpí na pokožce a vytvoří jakési voskové rukavice. Po dvaceti minutách se dá parafín z rukou lehce sejmout a na ruce je nanesen regenerační balzám. Pánská manikůra s parafínovým zábalem přináší rychlou a viditelnou péči a úlevu pro ruce.

Pánská manikůra – Jessica System

Pánská manikůra s technologií Jessica System je luxusní péče o pokožku rukou a nehtů. Velký důraz je kladen na regeneraci a péči o nehty. Propojení termálního zábalu ve vyhřívaných rukavicích s masáží rukou a provedením pánské manikůry je pro Vaše ruce tou nejlepší možnou péčí a cestou za sebevědomím. Zatvrdlá místa a mozoly se výrazně zjemní, okolí nehtu je ošetřeno vyživujícím olejíčkem a zvláčňujícím balzámem. Záděry v oblasti nehtového okolí zmizí, nehty se pravidelnou profesionální pánskou manikůrou zpevní a získají zpět své zdraví.

Pánská manikůra
Délka Cena
Pánská manikůra základní 40 min 330,-
Pánské lakování (zpevňující podlak + matný lak na nehty pro muže) 20 min 70-100 Kč
Pánská manikůra Jessica System 90 min  750,-
Pánská manikůra - parafínový zábal na ruce + regenerační krém na ruce 20 min 150,-

Pánská manikůra 2Pánská manikůra – dárkový poukaz

Pánskou manikůru lze věnovat jako dárek prostřednictvím dárkového poukazu. Dárkový poukaz na pánskou manikůru Vám rádi vystavíme i s věnováním pro Vašeho muže na jakoukoli péči, kombinaci služeb nebo jako předplatné/pernamantku pro více návštěv v případě rukou často namáhaných či křehkých. Dopřejte svým mužům profesionální péči o ruce- pánskou manikůru a zdravé nehty, za které se nemusejí stydět ani při těch nejdůležitějších jednáních.

Objednat on-line

Kontaktujte nás

777 008 229 info@aeditus.cz

AEDITUS
Jagellonská 1
130 00 Praha 3 Zobrazit mapu