Zábaly na hubnutí, zpevnění a ošetření celulitidy

zábaly na celulitidu ThalaspaS použitím kosmetických přípravků z mořských řas, bahna a minerálů získávaných z vody  oceánu


Thalasoterapie v překladu z řečtiny znamená mořské léčení (thalasa - moře, terapie - léčení). Tato metoda počítá s léčením všemi faktory, které jsou spojeny s mořem - mořským vzduchem, řasami, léčivým bahnem, solí i solnými koupelemi. Při tom se všechny tyto léčebné faktory mohou doplňovat tradiční masáží, tělesnou aktivitou apod.

Při terapiích jsou používány peelingy se solí, s výtažky lastur a s laminárií, zábaly z mořských řas (s mikronizovanými řasami), bahenní, plastické či tepelné, masážní oleje a krémy, aktivní koncentrátové krémy, superkoncentráty.

Vysoce účinná jsou rovněž séra a koncentráty s výtažky z mořských řas a fyto výtažky řešící problémy od prvních příznaků celulitidy až ke korekci vážných stádií celulitidy 1-4 stupně. Sloučením různých aktivních složek produktů tak může být vypracován program se zvýšenou aktivitou pro:
detoxikaci, celkovou stabilizaci látkové výměny, projevy celulitidy 1-4 stupně, prevenci křečových žil, regeneraci buněk pokožky a liftingu, obnovení tonusu pokožky a nasycení organismu mikroelementy. 

celulitida zábaly z řasŘasy a hlubokomořské bahno  jsou velmi bohatým zdrojem mikro-elementů a hořčíku, které jsou tolik potřebné k normalizaci činnosti nervového systému. Základními aktivními komponenty jsou mikroskopické řasy (Laminaria, Chaluha a Lithothamnium) a hlubokomořské bahno. Thalaspa zachovávají biologickou aktivitu a vysokou koncentraci bez použití konzervačních látek a stabilizátorů.  Výrobky je možné si zakoupit i k domácímu ošetření.

Komplexní minerální bahenní terapie těla obsahuje:

  • peeling
  • masáž
  • zábal
  • závěrečná péče - dle typu procedury

Peeling - pomáhá pokožce doplnit rovnováhu minerálů, odvádí z epidermis toxiny a čistí pokožku, odlupuje, odstraňuje nečistoty a mrtvé buňky, hluboce čistí póry, zvyšuje nasycení tkání pokožky kyslíkem, připravuje pokožku k následné léčbě.

Zábaly na zpevnění pokožky, hubnutí a proti celulitidě -  stimuluje obnovu tkání, aktivuje buněčný metabolismus, napomáhá hubnutí snižováním tukové tkáně. Působí stimulujícím efektem na procesy celkévé látkové výměny, zesiluje osmotickou výměnu a působí také na štítnou žlázu. Má schopnost normalizovat minerální rovnováhu. Díky velkému obsahu jódu se často využívá na léčbu přebytečných místních usazenin a celulitidu. Jód zlepšuje asimilaci bílku, zažívání fosforu, vápníku, železa, aktivuje řadu enzymů. Pod vlivem jódu se zmenšuje viskozita krve, snižuje tonus cév a normalizuje arteriální tlak. Laminaria napomáhá snížení obsahu cholesterolu v krvi, zadržuje rozvoje arterosklerózy. Je výborná v programech na hubnutí a proti celulitidě.

Super- koncentrát na hubnutí a zpevnění - okamžitě proniká do podkožních vrstev, sérum působí na tukové buňky, snižuje efekt "pomerančové kůry", vyrovnává strukturu pokožky a zeštíhluje postavu. Díky koncentrovanému komplexu aktivních komponentů zmenšuje objem, dochází ke zpevnění pokožky, velmi účinný proti celulitidě.

Závěrečná péče - krém na hubnutí a pro korekci postavy. Díky mořským řasám  má silné odvodňovací a zaštíhlující vlastnosti. Proniká do pokožky, snižuje projevy celulitidy a zvyšuje její elastičnost.

 

Varianty zábalů na hubnutí a léčbu celulitidy
Délka Cena
Komplexní minerální bahenní terpatie na hubnutí a léčbu celulitidy (peeling, masáž 60 min, zábal, závěr) 120 min 1400,-
Peeling, masáž 60 min, zábal 90 min 1000,-
Masáž 45 min,  zábal, závěr 75 min 700,-
Peeling, zábal, závěr 45 min 450,-