Masáž pro ženy - masáž horkými mušlemi

Dopřejte svým milovaným ženám relaxaci a odpočinek a darujte jim dárkový poukaz na luxusní péči celého těla s vůní dálek. Výtažky z exotických květin, panenský kokosový olej, regenerační tělová másla dodají tělu potřebné minerály a vitamíny a spolu s masáží tvoří nezapomenutelný relaxační zážitek. Všechny výrobky určené pro toto ošetření jsou vyráběny v souladu s přírodou, s maximální podporou ostravanů jižního Pacifikua získaly mnohá ocenění.

Celotělová masáž horkými a studenými mořskými lasturami je velice luxusní ošetření těla s výrazným regeneračním účinkem na tělo a mysl. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Sálající teplo z mušlí ohřívá pokožku, ulovňuje zatuhlé svalstvo a energetické bloky v těle. Tělo tak lépe přijímá blahodárné účinky panenského kokosového oleje. Tento rituál spojuje léčebný účinek cíleného  prohřívání a intuitivní energetické masáže. Důležitým prvkem celé terapie jsou nepřetržitě hřející mořské lastury.

Masáž horkými mušlemi Tokoriki - vyloženě ženská záležitost

masáž horkými  mušlemi PrahaMasáž horkými mušlemi je luxusní procedura pečující od hlavy po paty. Koupel nohou, župánek a kokosový  nápoj - a rozmazlování začíná. Peeling celého těla z cukrové třtiny a kokosového oleje odstraní odumřelé buňky z pokožky a kokosový olej pleť zvláční a chrání před vysoušením. Pokožka celého těla je krásně vláčná a voní po exotických květinách. Opláchnutí ve sprše odstraní zbytky peelingu a pokožka těla je svěží a připravena přijímat výživné látky. Nahřátý panenský kokosový olej lisovaný za studena a rozehřáté mušličky příjemně prohřejí pokožku celého těla a uvolní zatuhlé svaly. Regenerační tělové máslo nanesené na celé tělo dodá tělu vitamíny a minerály. Přebytky tělového másla jsou následně po relaxaci odstraněny teplými kompresemi.

masáž horkými mušlemi Tokoriki PrahaMasáž horkými mušlemi Tokoriki - zahrnuje:

  • koupel nohou s peelingem s osvěžujícím kokosovým nápojem
  • speciální olejový peeling celého těla cukrovou třtinou
  • masáž celého těla horkými mušlemi ( s vyjímkou obličeje)
  • regenerační celotělový zábal

Masáž horkými mušlemi Tokoriki - luxusní termoterapeutická masáž

masáž horkými mušlemi AeditusTato novinka mezi masážemi je vyvinuta na základě zkušeností s havajskými horkými kameny, energetickou prací s mušlemi a intuitivní polynéskou masáží. Kombinuje termoterapii s masáží. Je možné tak soustředit působení tepla pouze na určité části těla, což zlepšuje působení terapie a pohodlí klienta. Při terapii se používají mušle Lava Shells a panenský kokosový olej, vše dovezené z oblasti jihovýchodní Asie a Tichého oceánu. Lava Shells jsou zahřáté na 38-55°C.

Důkladné prohřátí svalstva napomáhá odstranit bolesti zad a šíje, rytmická masáž navozuje harmonii a klid tak důležitý pro odstranění únavy a celkového napětí. Masáž horkými mušlemi Tokoriki je vhodná pro odstranění únavy, napětí a pro celkovou regeneraci, zlepšení koncentrace a úpravu spánku.

Masáž horkými mušlemi Tokoriki
Délka Cena
Masáž horkými mušlemi Tokoriki 120 min 2200,-

Masáž horkými mušlemi Tokoriki - dárkový poukaz

dárkový poukaz masáž horké mušle PrahaMasáž horkými mušlemi můžete také zakoupit v našem kosmetickém salonu jako dárek. Dárkovou poukázku na masáž horkými mušlemi obdržíte v luxusní obálce, bez uvedení ceny procedury s kartičkou s popisem procedury. Dárkový poukaz je přenosný. Platnost dárkové poukázky je půl roku a na přání je možné platnost prodloužit. Pečlivě uschovejte, dárkový poukaz nelze nahradit v případě ztráty.

Přečtěte si více na našich příbuzných stránkách zde.

masážní salon v Praze Aeditus