Klasická masáž

Klasická masáž zad a šíje patří mezi masáže, které se více orientují na fyziologické hledisko. Tato masáž přináší velkou úlevu při celkovém napětí a posílení organismu. Klasická masáž odsraňuje ztuhlost, ochablost, zkrácení a bolestivost svalstva. U klasické masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují odpadní látky, např. kyselinu mléčnou ve svalech, soli vápníku, vodu.

bolesti zad klasická masážKlasická masáž využívá dlaně a prsty, hmaty se opakují a střídají, uvolňuje se a regeneruje svalstvo, svalové spasmy. Způsobuje prokrvení svalového a vazivového aparátu. Dochází také ke zrychlení látkové výměny a odpadní látky jsou odváděny do lymfatického systému. Protože se jednotlivá svalová vlákna uvolňují, povolují spasmy, organismus regeneruje, únava mizí a nastupuje pocit lehkosti a volnosti. Pohybová aktivita i pravidelné masáže tak pomáhají tělu k dalším pohybovým aktivitám a ke zpomalení přeměny svaloviny na vazivo.

masáž nohou prahaMasáž je přizpůsobena potřebám klienta a lze se zaměřit na případné problematické partie. Hlubšími masážními hmaty lze rozrušit některé svalové zatvrdliny. Zejména po nadměrné fyzické námaze, po sportovních aktivitách mohou být některé svaly bolestivé a masáž pomáhá tyto svaly zregenerovat a uklidnit. Můžete zvolit klasickou masáž zad a šíje nebo se třeba zaměřit na unavené nohy a užít si kompletní samostatnou masáž dolních končetin. Vhodně zvolené přírodní éterické oleje mohou ještě účinek masáže a to nejen té klasické, podpořit.

Dárkový poukaz na klasickou masáž

Dárkový poukaz na masáž Praha Aeditusje velmi oblíbeným dárkem pro ženy i muže. Dárková poukázka je bez uvedení ceny. Součástí balení je luxusní obálka a kartička s popisem procedury. Dárkovou krabičku je možné zakoupit za 50 Kč. Při nákupu dárkového poukazu v min. hodnotě 1200 Kč je dárková krabička zdarma! Standardní platnost poukazu je půl roku od data vystavení a držitel dárkového poukazu si sám rezervuje termín. Dárkový poukaz je přenosný, na přání je možné jeho platnost prodloužit. Upozornění - nelze nahradit v případě ztráty!

 Přečtěte si více na našich příbuzných stránkách zde.

Varianty klasické masáže
Délka Cena
Klasická masáž
45 min 680,-
Klasická masáž
60 min 900,-
Infralampa - služba je dočasně nedostupná