Aromaterapeutická masáž - holistická masáž

je jemná relaxační masáž využívající účinky rostlinných silic.

Aromaterapeutická masáž – účinky

 • Aromaterapeutická masážaromaterapeutická masáž přináší relaxaci, zmírňuje vliv stresu a zvyšuje energii, zlepšuje kvalitu spánku
 • aromaterapeutická masáž podporuje krevní a lymfatický oběh, posiluje nervový systém a trávení
 • aromaterapeutická masáž pomáhá organizmu vyrovnat se zátěží (stres, virózy apod.) posiluje imunitní systém
 • aromaterapeutická masáž uvolňuje svalové partie a tkáně těla
 • aromaterapeutická masáž podporuje regenerační proces pokožky

Aromaterapeutická masáž - léčivé vůně éterických olejů

Aromaterapeutická masáž PrahaVůně jsou našim mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji ze všech vjemů. Pro každého z nás, jsou některé rostlinné vůně příjemné a jiné nepříjemné. Proto je důležité, aby si každý vybral takovou vůni, která mu lahodí. Aromaterapeutická masáž a individuální volba vůně tak účinky masáže násobí. Vdechování vůní éterických olejů je ovlivňováno rovněž psychické rozpoložení. Molekuly silic se dostávají do plic a odtud pak do celého těla, čímž se násobí jejich účinek. Éterické oleje snadno pronikají kůží do těla a již po 10 minutách jejich působení na pokožku je lze prokázat v krvi. Aromaterapeutická masáž působí na všechny smysly našeho těla.

Aromaterapeutická masáž - panenské rostlinné oleje lisované za studena

Aromaterapeutická masáž Praha 1Rostlinné silice se přidávají do předehřátých panenských rostlinných olejů lisovaných za studena (např. mandlový, meruňkový, kokosový olej), kterými se aromaterapeutická masáž provádí. Obsahují množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů. Pronikají až do nejhlubších vrstev pokožky a jejich složení odpovídá složení tuků našeho těla. Rostlinné oleje a silice jsou vmasírovány, zlepšují stav pleti, regenerují pokožku i tkáně, působí blahodárně při kožních onemocněních. Výborně se vstřebávají a nezanechávají pocit mastnoty. Vhodně zvolené rostlinné silice pomáhají uvolnit svaly a napětí a díky tomu je aromaterapeutická masáž ještě účinnější.

Aromaterapeutická masáž - účinky rostlinných olejů lisovaných za studena v bio kvalitě

 • obsahují vysoké množství bioaktivních látek, minerálů a vitamínů v jejich přirozené podobě a jejich složení odpovídá složení tuků našeho těla. Díky tomu je v maximální míře předávají našemu tělu.
 • pronikají až do nejhlubších vrstev pokožky
 • regenerují pokožku i tkáně, působí hojivě při kožních onemocněních, zlepšují stav pleti a podporují její prokrvení
 • velmi dobře se vstřebávají, nezanechávají pocit mastnoty
 • jsou velmi dobře snášeny a nevyvolávají alergické reakce.
 • vnitřní užívání - mají blahodárné účinky na organismus - zlepšují stav při atopickém ekzému, upravují trávení a činnost jater, snižují cholesterol, pomáhají při premenstruačním syndromu a klimakterických potížích atd.

Přečtěte si více na našich příbuzných stránkách zde.

Aromaterapeutická masáž zad a šíje 40 minut

se zaměřuje na oblast, která nejčastěji činí potíže např. díky špatnému držení těla, sedavému zaměstnání a jednostrannému zatížení. V tomto případě je vhodné volit takovou kombinaci éterických olejů při aromaterapeutické masáži, která odstraňuje uvolnění a ztuhlost svalstva šíje a mezilopatkové oblasti.

Aromaterapeutická masáž zad, šíje a hlavy 60 min

řeší potíže nejen se zatuhlým svalstvem zad, ale díky masáži hlavy také odstraní stres a napětí náročných dní. Uvolnění hlavy a krku je velmi uklidňující, je zároveň prevencí proti bolesti hlavy.

Aromaterapeutická masáž celého těla 90 nebo 120 min

před celkovou aromaterapeutickou masáží si nohy odpočinou v šalvějové koupeli, která osvěží, zbaví stresu a připraví na masáž. Při koupelí nohou si klient vybírá éterický olej pro masáž. Aromaterapeutická masáž je prováděna teplým rostlinným olejem lisovaným za studena v bio kvalitě s přidáním zvolené silice. Začíná se od plosek nohou reflexní masáží, následuje masáž dolních a horních končetin a zad. Při 120 minutové aromaterapeutické masáži je navíc masírován obličej a hlava.

Varianty aromaterapeutických masáží
Délka Cena
Aromaterapeutická masáž 90 min 1350,-
Aromaterapeutická masáž 60 min 900,-

Infralampa- nyní služba nedostupná
-

Aromaterapeutická masáž Praha 2Aromaterapeutická masáž Praha 3Aromaterapeutická masáž Praha 4

Aromaterapeutická masáž 2Aromaterapeutická masáž 3Aromaterapeutická masáž 4Aromaterapeutická masáž Praha 5Aromaterapeutická masáž 5

Aromaterapeutická masáž Praha 6Aromaterapeutická masáž 6Aromaterapeutická masáž Praha 7