Čokoládová masáž Praha

Čokoládová masáž patří k nejoblíbenějším masážím. Jedná se především o masáž vyhledávanou ženami. Voňavá exkluzivní procedura působí na všechny smysly těla.

Čokoládová masáž Praha - varianty čokoládových masáží

Čokoládová masáž PrahaČokoládová masáž je v našem salonu prováděna ve dvou variantách. Čokoládovou masáž předchází aromaterapeutická koupel nohou s vanilkovou esencí. Promnutí unavených chodidel tak odstraní zbytky stresu a příjemně naladí na čokoládovu masáž.

Hodinová čokoládová masáž je masáž zaměřena na záda, horní a dolní končetiny. Na závěr je pokožka těla ošetřena tělovým mlékem s vůní čokolády.

Při dvouhodinové čokoládové masáži – čokoládové terapii, je masáž doplněna o čokoládový peeling a zábal. Po masáži je nanesen na tělo čokoládový regenerační balzám. Po osvěžující sprše je tělo ošetřeno tělovým mlékem opět s vůní čokolády. Aby byly odměněny i chuťové buňky, je na závěr čokoládová masáž zakončena šálkem horké čokolády, který je tak příjemnou tečkou za relaxací. Dopřeje si čokoládové hody, při kterých neztloustnete.

Čokoládová masáž Praha – blahodárné účinky čokolády

Dopřejte si nevšední zážitek v podobě čokoládové masáže - terapie. Čokoládové luxusní procedury blahodárně působí na všechny smysly těla. Čokoládová masáž patří k nejvyhledávanějším luxusním masážím. Jedná se především o masáž upřednostňovanou ženami. Čokoládová masáž blahodárně působí na zpomalení procesu předčasného stárnutí – vyživuje, omlazuje, regeneruje a tonizuje pokožku. Podporuje odplavování toxických látek z těla. Díky psychoaktivní substancí kakaa se v mozku aktivuje dopamin, tzv. oživovač, který spouští v těle pocity radosti a štěstí. Obsahuje důležité vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Čokoládová masáž je také optimální podporou pro štíhlou siluetu těla. Theobromin obsažený v čokoládě má podobný účinek jako kofein. Rozšiřuje cévy a tím se aktivuje látková výměna.

Čokoládová masáž Praha – čokoládová terapie v délce trvání 120 minut

Čokoládová masáž – terapie začíná peelingem z kakaové pasty. Peeling obsahuje rozdrcené slupky kakaových bobů napomáhající látkové výměně. Díky tomu účinné látky čokoládového peelingu snadněji prostupují do pokožky. Mořská sůl zásobí tělo minerály a výtažky z kakaa a pomeranče chrání tělo před volnými radikály. Čokoládová masáž se provádí nahřátým mandlovým nebo kokosovým olejem lisovaným za studena, ve kterém je rozpuštěna 100% čokoláda. Na závěr čokoládové masáže je do pokožky vmasírována lehká krémová emulze, jak jinak než s čokoládovou vůní.

Čokoládová masáž Praha – čokoládová terapie zahrnuje:

 • Čokoládová masážPeeling s jemnými slupkami kakaových bobů
 • Masáž celého těla teplým mandlovým olejem s rozpuštěnou 100% čokoládou
 • Voňavý čokoládový zábal celého těla
 • Sprcha
 • Vmasírování tělového mléka s vůní čokolády
 • Šálek horké čokolády
 • Varianty čokoládových ošetření Délka Cena
  Čokoládová terapie (peeling, masáž, zábal) 120 min 2200,-
  Čokoládová masáž 60 min 1300,-

Čokoládová masáž Praha – masáže pro dva

Čokoládová masáž je v našem kosmetické salonu prováděna také jako relaxace pro dva. Protože je čokoládová masáž spíše ženskou záležitostí, sestavili jsme pro Vás variantu pro ni a pro něj. Čokoládova masáž pro ženu a masáž lávovými kameny pro muže. Nabídku masáží pro dva si můžete prohlédnout zde

Čokoládová masáž Praha –  trochu historie o čokoládě

Čokoládová masáž 1Chuť čokolády a její vůni všichni milují. Patří k nejpopulárnějším sladkostem na světě. Slovo čokoláda má původ v aztéckém výrazu. Kakaové boby se také využívaly jako platidlo. Měly vysokou hodnotu a na trhu byly za vše směnitelné. Například za 10 kakaových bobů se dal pořídit králík nebo prostitutka, za 100 kakaových bobů si mohl plantážník koupit otroka.
Čokoláda byla původně nápojem jen pro bohaté a mocné. V 18. století ve Francii ji směli pít jen členové královského dvora a stát na ni měl dokonce monopol. Až holandský vynálezce Coenraad Van Houten v roce 1828 oddělil kakaové máslo od kakaového prášku, čímž se stala výroba čokolády levnější a všem společenským vrstvám dostupnější. O pár let později, v roce 1847 vznikla první tuhá čokoláda smícháním kakaového másla, kakaového prášku a přidáním cukru. První mléčná čokoláda byla vyrobena v roce 1875 přidáním kondenzovaného mléka.

Čokoládová masáž Praha – dárkový poukaz

Čokoládový peeling, masáž oleje s rozpuštěnou čokoládou, regenerační zábal celého těla potěší všechny milovníky čokoládové vůně. Dárkový poukaz na čokoládovou masáž je bez uvedení ceny. Součásti balení je i kartička popisující průběh masáže. Na přání Vám dárkový poukaz na čokoládovou masáž zabalíme do dárkové krabičky.

Přečtěte si více na našich příbuzných stránkách zde.

Čokoládová masáž 3Čokoládová masáž Praha 1Čokoládová masáž 2

Čokoládová masáž Praha 2Čokoládová masáž Praha 3Čokoládová masáž Praha 4Čokoládová masáž Praha 5Čokoládová masáž Praha 6