Čínská tlaková masáž

Od západních masáží se čínské odlišují principem odlišení i vlastním prováděním. Každá sestava je pečlivě komponovaná podle konkrétního zdravotního problému klienta. Zkušenost získaná tisíciletou tradicí umožňuje s mimořádnou přesností diagnostikovat jednotlivé problémy a využit nejvhodnější terapeutické prostředky ke zlepšení zdravotního stavu.
Čínské tlakové masáže jsou jedním z hlavních pilířů tradiční čínské medicíny. Záznamy o nich se datují již od doby 2700 př. n. l. v 6. století patřila výuka těchto masáží do vysokoškolského systému vzdělávání v oblasti tradiční čínské medicíny.
Čínské masáže jsou založeny na znalostech a využívání principů energetických akupunkturních drah a jejich přímého ovlivňování masérem.


čínská tlaková masáž prahaČínské tlakové masáže mají vliv nejen na pohybový aparát, ale i na vnitřní orgány a procesy jejich harmonizace. V duchu tradiční čínské medicíny to znamená, že v případě tlakových masáží jde o komplexní pohled na člověka a jeho organismus. Například při bolesti kloubů půjde nejen o potlačení primárních problémů, tedy bolesti, ale i o nalezení a odstranění vlastních příčin nemocí.
Jejich příznivé působení nastupuje prakticky ihned po provedení masáže, zvláště jsou-li aplikovány v případě akutních pohybových potíží. Dalšími nespornými výhodami jsou šetrnost ve smyslu absence jakýchkoli vedlejších účinků a vysoká efektivita.
Zvláštní kapitolu tvoří masáže dětí a těhotných žen, které se odlišují principiem působení a jinými druhy masážních technik. U těchto skupin mnohdy bývají hlavním či jediným léčebným prostředkem právě pro absenci vedlejších účinků. Navíc jsou tyto techniky příjemně vnímány ze strany klientů. I proto se tlakové masáže doporučují (to nejen u těhotných žen a dětí) jako preventivní metody.


čínská tlaková masáž migrénaPoměřeno našim „evropským“ pohledem a tradici, jsou čínské tlakové masáže nejúčinnější při:
migrénách, bolestech hlavy, páteře a zad, celkové únavě, vyčerpání nebo stresu, trávicích problémech, žaludečních neurózách, nechutenství, bušení srdce, celé škále gynekologických potíží. V dnešní uspěchané a stresem překypující době jsou tlakové masáže oázou relaxace a úlevy a ještě navíc nesporným důkazem toho, že každý problém má své řešení.

čínská tlaková masáž bolesti zadPomáhají odstraňovat bloky páteře, krční páteře a kostrče, upravuje menisky v koleni, uvolňuje šlachy na nohou a napravuje kotníky. Dále pomáhá při potížích s tenisovým a oštěpařským loktem, napravuje klouby-lopatky, odstraňuje bolestivé chronické migrény. Upravuje plotýnky S-1 a L-5. Přestávají brnět ruce a trnout nohy.
Provádí tlakovou akupresuru.

Dárkový poukaz na masáž

Dárkový poukaz na masáž Praha Aeditusje velmi oblíbeným dárkem pro ženy i muže. Dárková poukázka je bez uvedení ceny. Součástí balení je luxusní obálka a kartička s popisem procedury. Dárkovou krabičku je možné zakoupit za 50 Kč. Při nákupu dárkového poukazu v min. hodnotě 1200 Kč je dárková krabička zdarma! Standardní platnost poukazu je půl roku od data vystavení a držitel dárkového poukazu si sám rezervuje termín. Dárkový poukaz je přenosný, na přání je možné jeho platnost prodloužit. Upozornění - nelze nahradit v případě ztráty!

Čínská tlaková masáž  - omlouváme se, nyní není tato služba dostupná.