Výsledky terapie Exilis

Měřitelné a viditelné výsledky

exilis-zmena

Již při pohledu do zrcadla jsou výsledky po ošetření přístrojem Exilis zřetelně viditelné. Jasně viditelné zlepšení elasticity pokožky, redukce celulitidy a strií, omlazovací efekt a hlavně prokazatelná redukce tukových polštářů je měřitelná a centimetry úbytků lze snadno odečíst na metru při měření dané partie.

Dlouhodobé výsledky terapií

Výsledky terapií jsou dlouhodobé. Redukované centimetry klienti zpět nenapijí (toto je běžné u ultrazvukové kavitace). Naopak, až několik měsíců po ukončení terapie ještě dobíhá efekt termální lipolýzy a refil kolagenu.

Široká škála efektů terapií

Efekty terapií přístrojem EXILIS nespočívají jen v rychlém a efektivním tvarování postavy, ale přináší také redukci a zmírnění celulitidy a strií, celkově zlepšuje elasticitu a strukturu pokožky, vyhlazuje nerovnosti pokožky například po chirurgických zákrocích (zejména po nekvalitně provedené liposukci), zlepšuje metabolismus a prokrvení pokožky, redukuje zadržování tekutin a podporuje funkce lymfatického systému.

Není potřeba měnit životní styl ani omezovat aktivity

Bez jakékoliv rekonvalescence, bez nutnosti změny životní stylu a omezení aktivit, a to včetně sportu. Není potřeba jíst jakékoliv doplňující preparáty. Při neinvazivním, bezbolestném ošetření odpadá nutnost jakékoliv rekonvalescence. Pro podporu efektu terapií je vhodné zvýšit pitný režim a lehce zvýšit pohybovou aktivitu pro urychlení metabolismu (místo výtahu schody, atd). Ošetření je nezávislé na ročním období a opálení.

Velmi krátká doba ošetření ve formě teplé masáže

Ošetření je vnímáno jako intenzivní a příjemná tepelná masáž, vše pohodlně vleže na lůžku. Přístroj nevydává žádné nepříjemné pískání (toto je běžné u kavitačního ultrazvuku). Klidně si odskočte si na ošetření Exilis během polední přestávky, krátká doba ošetření to umožňuje.