Exotické regenerační zábaly

přírodní kosmetika reniuVyzkoušejte při tělových zábalech sami na sobě kosmetické produkty pocházející z exotického tichomořského souostroví Fiji. Přírodní kosmetika Reniu, Pure Fiji a Mana’ia je ručně vyráběná obyvateli této daleké země, jejiž základ tvoří panenský kokosový olej s výtažky z tropických květin a ovoce. Vaše pleť pak bude zářit jako krásná pokožka tamních žen.

Zábal v banánových listech

Dopřejte si regeneraci pokožky těla díky panenskému kokosovému oleji, výživnému regeneračnímu máslu a prohřátí v zábalu z pravých banánových listů a lávových kamenů.

Jak banánový zábal probíhá

Zábal v banánových listech AeditusPokožka celého těla je kartáčkem prokrvena, zbavena odumřelých buněk a připravena přijímat výživné složky tělového regeneračního másla vyrobeného ze stromu Dilo. Výživný krém zjemňuje pokožku a zásobuje ji živinami. Takto ošetřené tělo je zabaleno do banánových listů, lávové kameny přiloženy na energetická místa udržují teplo. Prohřátá pleť je připravena přijímat výživné látky, odstaňovat toxiny z těla. Pleť se stává hebkou a hydratovanou.

V době relaxace je namasírovaná pokožka hlavy panenským kokosovým olejem. Vlasy tak získají zdravý vzhed a lesk. Pokud Vás čekají ještě pracovní povinnosti, je možné jako ošetření pokožky hlavy nahradit masáží obličeje a dekoltu. Stačí se jen nechat unášet exotickými vůněmi...
Na tuto proceduru je potřeba se objednat 1 týden předem.

Cukrový vánek z ráje

Peelingové ošetření ze směsí krystalků cukrové třtiny a tropických oříšků jemně odstraní odumřelé kožní buňky a umožní výstavbu nové kožní tkáně. Uvolní zanesené póry a umožní pokožce dýchat. Kokosový olej a olej z makadamiových oříšků bohatý na vitamíny A, B, C a E pak dodají pleti živiny potřebné k její regeneraci a do hloubky ji hydratují. Pleť je tak detoxikovaná, je posílílená její elasticita a hydratovaná až do hloubky.

Fiji rituál

Očistný rituál zaměřený na hloubkovou očistu těla v kombinaci s peelingem. Kokosové mléko s peelingem z cukrové třtiny zbaví těla suché pokožky. Tělové máslo dodá pleti regeneraci. Následuje tělový zábal, který hydratuje, vyživí a zlepší prokrvení pokožky a její elasticitu posílením pojivové tkáně. Přiložené lávové kameny na energetické body posilují proudění energie v těle. Výborně akumulují teplo a umocňují tak relaxaci. Na přání je možné ošetit vlasy, pokožku hlavy, krk a ramena kokosovým olejem. 

Péče o tělo - zábalové procedury Cena
Zábal v banánových listech (exotický regenerační zábal) 60 min 1350,-
Fuji rituál (hydratační celotělový zábal) 60 min 1200,-
Cukrový vánek z ráje (celotělové peelingové ošetření) 60 min 1200,-