Exilis - otázky a odpovědi

Pro koho je Exilis vhodný

Exilis je vhodný pro zdravé ženy i muže nad 18 let, kteří se chtějí zbavit přebytečných tukových polštářků a zdokonalit tak svou postavu.

Co ubývá při terapii Exilis - hmotnost nebo objem?

Exilis je zaměřen na redukci tukové tkáně a tvarování postavy – dochází k objemovému úbytku.

Jak mohu zvýšit efekt terapie?

Je velmi vhodné terapii Exilis kombinovat s lymfodrenáží. Při lymfodrenáži dochází k detoxikaci organismu a podporuje metabolismus, aby lépe odbourával produkty lipolýzy. Nesmí se zapomínat dodržovat zdravý životní styl, zvýšit pitný režim a zdravě se hýbat.

Je třeba dodržovat nějakou speciální dietu?

Nejdůležitější ze všeho je dodržovat zvýšený pitný režim po celou dobu kdy docházíte na Exilis kúru. Není potřeba dodržovat speciální dietu. Doporučuje se vyvážená a pravidelná strava. Omezit tučná jídla a sladkosti.

Je efekt po absolvování kúry trvalý?

Efekt je dlouhodobý při zachování zdravého životního stylu.

Kolikrát do roka si mohu kúru zopakovat?

Pokud byste rádi opět Exilis kúru podstoupili, měl by se dodržet odstup alespoň 2 měsíce mezi jednotlivými kúrami.

Jaký je rozdíl mezi neinvazivní liposukcí Exilis a klasickou liposukci?

Exilis je v mnoha ohledech šetrnější než klasická či tumescentní liposukce, kde je sice úbytek patrný prakticky ihned, ale stav pacienta po výkonu vyžaduje rekonvalescenci a omezení některých běžných činností. Mohou se vyskytnout i nerovnosti ošetřené oblasti či další nežádoucí efekty. Exilis naproti tomu nevyžaduje žádnou rekonvalescenci, ošetření je rychlé a příjemné. Výsledek se dostavuje postupně, zmenšení objemu tukových buněk (lipolýza) probíhá přirozenou cestou.