Odstranění vrásek Praha

Odstranění vrásek Praha – kosmetické přípravky a přístroje

Kosmetická ošetření zaměřená na odstranění vrásek vyžadují speciální přístup, aby byl dosažen maximální efekt. Kosmetické přípravky nejlépe v kombinaci s moderními kosmetickými technologiemi jsou zárukou okamžitého a dlouhodobého výsledku. Kosmetická ošetření zaměřená na odstranění vrásek jsou velmi vyhledávanou procedurou v našem kosmetickém salonu.

Odstranění vrásek Praha – varianty ošetření

Varianty kosmetických ošetření zaměřených na odstranění vrásek v našem kosmetickém salonu rozlišujeme podle toho, zda se je cílem vypadat během chvilky svěže, bez známek únavy nebo je důraz kladen na dlouhodobý efekt. Obě varianty na odstranění vrásek vyžadují jiný přístup. Kosmetické ošetření pro momentální rychlý efekt je kombinací přístrojového ošetření a kosmetického ošetření s kosmetickými přípravky, které pleť vypnou, vyhladí drobné nerovnosti a podpoří tak účinky přístrojového ošetření.

Takto ošetřena pleť je rozzářena, vyhlazena, dochází k viditelnému zjemnění a odstranění vrásek.

Odstranění vrásek Praha – neinvazivní omlazení pleti

Kosmetická ošetření zaměřená na odstranění vrásek s výrazným dlouhodobým efektem, jsou především ošetření neinvazivními kosmetickými přístroji. V našem kosmetickém salonu pracujeme s přístrojem, který funguje na principu obnovy vlastního kolagenu. Dochází tak ke zjemnění struktury pokožky, zlepšení její kvality a to vede k jejímu omlazení, k redukce a  odstranění vrásek. Tato ošetření jsou vhodná pro muže i ženy.

Odstranění vrásek Praha – počet ošetření

Odstranění vrásek neinvazivními kosmetickými přístroji vyžaduje zpravidla čtyři, maximálně šest návštěv v intervalu jednoho týdne pro dosažení maximálního efektu. Počet ošetření pleti s cílem zjemnit, odstranit vrásky závisí na věku a struktuře pleti. Protože se jedná u neinvazivní přístrojové ošetření, efekt tohoto ošetření po čase odezní, jeho účinky se však udrží až jeden rok. Používáním kvalitních kosmetických přípravků lze docílit ještě déletrvající účinek.

Odstranění vrásek Praha – postup ošetření

Princip fungování neinvazivního kosmetického přístroje, který v našem kosmetické salonu využíváme na odstranění vrásek, pracuje na principu obnovy vlastního kolagenu. Při omlazujícím ošetření na odstranění vrásek se ošetřuje postupně celý obličej. Postupuje se plocha po ploše. Odstraňujeme vrásky z oblasti čela, okolí očí, tváří, okolí úst a zpevňují se kontury brady. Ošetření na odstranění vrásek je příjemné, nedochází k žádnému začervenání a domácí péče nevyžaduje speciální pozornost.

Odstranění vrásek Praha – četnost návštěv

Aby absolvovaná kúra návštěv za účelem odstranění vrásek měla co nejlepší a co nejdéle trvající efekt, je dobré, aby došlo po půl roce ke konzultaci a stanovení dalšího postupu. Je dobré se zaměřit na ty oblasti obličeje, kde se objevují vrásky nejdříve. Někdy jsou to vrásky kolem očí, vrásky na čele nebo vrásky kolem úst. V tom případě je vhodné neinvazivní kosmetické ošetření na odstranění vrásek opakovat po půl roce a zaměřit se na tyto oblasti.

Odstranění vrásek Praha – pro rychlý efekt

Kosmetické ošetření pleti zaměřené na odstranění vrásek pro rychlý efekt je využíváno pro chvíle, kdy zákaznice potřebuje vypadat svěže, odpočatě tak, aby pleť byla rozzářená a vypnutá. Kosmetické ošetření přípravky s omlazovacími účinky a neinvazivní ošetření kosmetickým přístrojem na odstranění vrásek docílí, aby pleť ještě lépe absorbovala účinné látky z kosmetických přípravků, byla svěží, rozzářená a došlo k odstranění vrásek.

Odstranění vrásek Praha – obecná doporučení

Všichni toužíme vypadat co nejdéle mladí, působit svěže a mít hladkou a rozzářenou pleť a zjemnit přibývající vrásky nebo nejlépe úplně vrásky odstranit. Pokožka pleti je vystavena velké zátěži. Působí na ní vlivy prostředí, změny teplot, smog. Abychom svoji pleť co nejlépe chránili, měli bychom se ji naučit rozumět a dopřát ji takovou péči s ohledem na roční období či míru stresu, které je vystavena. Pravidelná ošetření pleti v kosmetické salonu zaměřena na regeneraci, hydrataci, zjemnění či odstranění vrásek je tou nejlepší prevencí.