Medová masáž Praha

Medová masáž Praha – historie medu

Už od dob starého lidového léčitelství jsou nám známé detoxikační účinky medu. Odtud také medová masáž vychází. Její kořeny sahají do Ukrajiny, avšak léčebných a výjimečných účinků medu znali už ve staré Číně, Egyptu, Římě ale také ho využívali Arabové, Řekové či Indiáni. Vyzkoušejte blahodárných vlastností tohoto přírodního produktu i vy a dopřejte si medovou masáž.

Medová masáž Praha – med jako lék

Medová masáž Praha

Med je super potravina ve které je obsaženo velké množství bioaktivních látek, jako jsou enzymy, vitamíny, minerály, velké množství antioxidantů, koenzymů a dalších cenných látek. Za cenný a přírodní lék se pokládá již přes 150 milionů let. Dnes se používá hojně ve farmacii a kosmetickém průmyslu, díky svým antibakteriálním účinkům a enzymům zpomalující stárnutí pleti, zanechávající ji jemnou a omlazenou. Med s čajem si už spojí s léčbou nachlazení téměř každý. Zmírňuje příznaky dýchacích potíží způsobených nemocí, zrychluje průběh hojení a napomáhá v detoxikaci jater a při trávení. Přikládáním medu na rány a popáleniny můžete urychlit jejich hojivé procesy. Med je znám i v plastické chirurgii, kde si získal své místo právě pro své hojivé účinky. Samotní plastičtí chirurgové ví, že rána se při konzumaci medu může hojit rychleji.

Medová masáž Praha – medová masáž jako detoxikace organismu

Medová masáž je velice vhodná jako jarní detoxikační kůra. Zbaví Vás nahromaděných toxinů i stresu a zanechá vaši pokožku čistou a sametové hebkou. Detoxikační účinky medu oživují organismus, pomáhá při chronických onemocněních a korekci důsledků špatného životního stylu. Medová detoxikační masáž obnoví přirozenou schopnost detoxikace a odplaví škodliviny usazené v našem organismu právě důsledkem špatného životního stylu ale i potravin, léků a znečištěného prostředí.

Medová masáž Praha – účinky masáže

Účinky jaké má medová detoxikační masáž jsou vhodné nejen jako relaxační procedura ale také pokud Vás trápí revmatické bolesti kloubů, artróza či nějaké chronické onemocnění. Medová detoxikační masáž je zároveň účinný lék i prevence v boji proti nečisté, zánětlivé, aknózní pleti i při zmírnění stavu celulitidy. Nechte se hýčkat a zbavte se stresu, napětí, neklidu a vyčerpání. Dopřejte si medovou detoxikační masáž u nás v kosmetickém salonu Aeditus.

Kdy není vhodné medovou masáž Praha provádět:

Medová masáž Praha 1

  • v těhotenství
  • při menstruaci
  • při alergii na med a pyly
  • při kožních infekcích a ekzémech

Medová masáž Praha – jak probíhá medová masáž

Medová masáž Praha začíná tak, že masérka nejprve vyzkouší teplotu medu nanesením na zápěstí. Tímto způsobem zjistí a případně předejde alergické reakci, stejně tak, jako příjemnou teplotu nahřátého medu. Pří medové detoxikační masáži se pracuje pouze na zádech, kam se nanese rozehřátý med. Speciálními hmaty se rozmasíruje po celé jejich ploše. Konzistence medu absorbuje a vtahuje odpadní látky a nečistoty hluboko z pokožky, vylučované v průběhu celé masáže. V důsledku toho a změn teplot se konzistence během masáže mění. Teplými kompresemi se použitý med smývá a nanesen je nový. V závěru je pokožka hebká, hladká a krásně prokrvená. Masérka Vám poté všechen zbylý med z pokožky šetrně omyje a usuší.

Medová detoxikační masáž
Délka Cena
Medová detoxikační masáž 60 min 800,-

Medová relaxace pro dva (aroma koupel nohou, medová masáž pro dva 60 min, občerstvení)

90 min

2300,-

Medová masáž Praha – sladký medový relax a masáž pro dva

Medová masáž Praha 2

V našem kosmetickém salonu je možné medovou masáž provést u obou současně. Ať už se rozhodnete vyzkoušet medovou masáž s kamarádkou či svou drahou polovičkou, díky dvěma terapeutům je medová detoxikační masáž prováděna jako masáž pro dva. Relaxace je navozena již v začátku pomocí aromaterapeutické koupele nohou, která znavené nohy uvolní a odplaví stres. Po skončení medové masáže je čas si relaxaci prodloužit malým občerstvením. Nealkoholické nápoje, čerstvé ovoce či chutný koláč vám po medové detoxikační masáži dodají energii a příjemně Vás občerství. Více o masážích pro dva zde

Medová masáž Praha – masáž jako dárkový poukaz

Medová detoxikační masáž je pěkný dárek, který potěší Vaše blízké. Lze jej zakoupit jako dárek v našem kosmetickém salonu ve formě dárkového poukazu. Dopřejte svým blízkým dávku relaxace a nechte je vyzkoušet léčivé účinky medové masáže na vlastní kůži. Více o dárkových poukazech na masáž naleznete na stránce Dárkové poukazy na masáž.

Medová masáž Praha 3Medová masáž Praha 4Medová masáž Praha 5Medová masáž Praha 6

Medová masáž Praha 7Medová masáž Praha 8Medová masáž Praha 9