Medová detoxikační masáž

Medová detoxikační masáž – historie

Medová detoxikační masáž vychází ze starého lidového léčitelství. Vyzkoušejte na sobě výjimečné vlastnosti medu při medové masáži. Medová detoxikační masáž má kořeny na Ukrajině a rychle se stala oblíbenou masáží i v okolních zemích. Výjimečné účinky medu, jako léčebného prostředku znali již staří Číňané, Egypťané, Arabové, Řekové, Římané i Indiáni.

Medová detoxikační masáž – léčivé účinky medu

Medová detoxikační masáž

Med existuje už více než 150 milionů let. Je to potravina, která obsahuje všechny látky potřebné k udržení života – enzymy, koenzymy, vitamíny, minerály, antioxidanty a další bioaktivní látky. Je považován za cenný přírodní lék, který napomáhá detoxikaci jater, zmírňuje příznaky nemoci dýchacího ústrojí, urychluje průběh infekce a podporuje trávení, hojí kožní infekce. Ve farmaceutickém a kosmetickém průmyslu se využívá jako přírodní léčivo, obsahující antibakteriální látky a enzymy na zjemnění a omlazení pleti. Doporučuje se med přikládat na rány a popáleniny. Také plastičtí chirurgové zjistili, že při transplantaci kůže se rány hojí rychleji, když pacient konzumuje med.

Medová detoxikační masáž – detoxikace organismu

med má skvělé detoxikační účinky, odplavuje z těla nahromaděné toxiny, oživuje vnitřní organismus, čistí pokožku a zanechává ji sametově hladkou. Medová detoxikační masáž je vhodná při jarních očistných kúrách, při zbavování se stresu, chronických onemocněních. Medová detoxikační masáž odplavuje usazeniny nahromaděné v organismu vlivem životního stylu, prostředí, potravin a léků. Medová detoxikační masáž obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu.

Medová detoxikační masáž – účinky masáže

Dopřejte si medovou detoxikační masáž a zbavte se únavy, vyčerpání, napětí a neklidu. Medová detoxikační masáž je vhodná při chronických onemocněních, revmatických bolestech svalů, kloubů a při artróze. Pomáhá při prevenci a odstraňování celulitidy, vyhlazuje nečistou, zánětlivou a aknózní pleť.

Kdy není vhodné medovou detoxikační masáž provádět:

Medová detoxikační masáž 2

  • v těhotenství
  • při menstruaci
  • při alergii na med a pyly
  • při kožních infekcích a ekzémech

Medová detoxikační masáž – průběh medové masáže

Před medovou detoxikační masáží se nejprve na zápěstí nanese trochu medu. Med se nechá chvíli působit, aby se zjistilo, zda nedošlo k alergické reakci. Medová detoxikační masáž se provádí pouze na zádech. Na záda se nanese nahřátý med a pumpovacími hmaty se rozmasíruje po celé ploše zad. Během masáže se mění konzistence medu, který absorbuje odpadní látky, které jsou v průběhu medové detoxikační masáže tělem vylučovány. Pomocí teplých kompresí se med omývá a nanáší se nová vrstva. Na závěr se hladká, pružná a dobře prokrvená pokožka omyje a osuší.

Medová detoxikační masáž
Délka Cena
Medová detoxikační masáž 60 min 950,-


Medová detoxikační masáž – medová relaxace pro dva

Medová detoxikační masáž 1

OMLOUVÁME SE, MASÁŽE PRO DVA MOMENTÁLNĚ NEJSOU V NABÍDCE

Medová detoxikační masáž je v našem kosmetickém salonu prováděna jako masáž pro dva. Díky dvěma terapeutům, lze medovou detoxikační masáž provádět současně. Masáž začíná aromaterapeutickou koupelí nohou, která uvolní a naladí na relaxaci. Po medové detoxikační masáži je vyhrazen čas na relaxaci a na malé občerstvení. Čerstvé ovoce, koláče a nealkoholické nápoje po medové detoxikační masáži příjemně občerství a dodají energii. Více o masážích pro dva zde

Medová detoxikační masáž – dárkové poukazy na masáž

Medová detoxikační masáž lze zakoupit v našem kosmetickém salonu jako dárek formou dárkového poukazu. Dárkový poukaz na medovou detoxikační masáž je bez uvedení ceny masáže. Dopřejte svým blízkým vyzkoušet léčivé účinky medové masáže. Více o dárkových poukazech na masáž naleznete na stránce Dárkové poukazy na masáž.

Přečtěte si více na našich příbuzných stránkách zde.

Medová detoxikační masáž 3Medová detoxikační masáž 4Medová detoxikační masáž 5Medová detoxikační masáž 6

Medová detoxikační masáž 7Medová detoxikační masáž 8Medová detoxikační masáž 9