Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kamenyMasáž lávovými kameny je jedna z nejoblíbenějších masáží žen i mužů. Masáž lávovými kameny v délce 60 / 90 a 120 minut lze pořídit také jako dárek, formou dárkového poukazu. Kompletní nabídku dárkových poukazů na masáž nebo relaxačních balíčků dvou a oblíbených masáží si můžete prohlédnout zde

Masáž lávovými kameny Praha – historie

Masáž lávovými kameny PrahaMasáž lávovými kameny se na mnoha místech světa objevovala již dávno. Před 5. tisící lety lidé v Indii v souladu s ájurvédskou tradicí zahřívali kameny a horké je přikládali na tělo, aby odstranily bolesti, prohřály klouby a namožené svaly. V Americe, zase Indiáni využívali kameny v potních chýších nejen k regulaci teploty, ale i jako duchovní nástroje k nalezení harmonie a rovnováhy. Věřili, že kameny mají duše a že za pomocí jejich léčivé síly, je možné získat zpět, co bylo ztraceno. V Japonsku zase přikládali horké kameny na břicho, aby podpořili trávení a ke stimulaci akupresurních bodů. A dokonce Číňané již 4. tisíce let pomocí horkých kamenů odstraňují svalovou bolest a zlepšují funkci vnitřních orgánů a ke zlepšení toku energie.

Masáž lávovými kameny Praha – varianty

Masáž lávovými kameny vyhledávají ženy i muži. Vybírat lze ze dvou délek masáže – 60 / 90 minut.

  • Při 60 minutové masáži lávovými kameny se masírují záda a dolní nebo horní končetiny.
  • Při 90 minutové masáži záda, horní i dolní končetiny.

Masáž lávovými kameny lze zakomponovat i masáž obličeje, která je oblíbená hlavně ženami. Na přání lze provést také masáž hlavy (to už ale bez kamenů). Lávové kameny se nahřívají ve speciálním hrnci a nahřáté se používají na masáž.

Masáž lávovými kameny Praha – průběh

Masáž lávovými kameny 1 Nahřáté lávové kameny se nejprve přiloží na tělo, aby došlo k jeho prohřátí a uvolnění svalů. Po chvíli přichází na řadu samotná masáž lávovými kameny. Nejprve je teplým olejem a tělo je nanesen teplý olej, promasíruje a do rukou si vloží teplé lávové kameny a jimi masíruje. Teplota lávových kamenů je příjemná, na přání se dá regulovat, aby masáž lávovými kameny byla příjemnou, ničím nerušenou relaxační procedurou.
Masáž lávovými kameny je velmi vyhledávaná a oblíbená obzvláště v chladných měsících. Dokonale prohřeje a uvolní zatuhlá záda a uvolní klouby. Přijďte si masáž lávovými kameny vyzkoušet i Vy.

Masáž lávovými kameny Praha – královna mezi masážemi

Lávové kameny mají silnou energetickou vibraci. Výborně akumulují teplo, dochází tak k regeneraci tkání. Masáž lávovými kameny je luxusní relaxací celého těla. Příjemné masážní techniky spolu s teplem z lávových kamenů pomohou k hluboké relaxaci těla, mysli. Celkové napětí a stres se odplaví. Prohřáté svaly jsou uvolněny a teplo z lávových kamenů postupně prohřívá celé tělo. Masáž lávovými kameny působí blahodárně na unavené a bolestivé svaly a klouby. Pomáhá odstraňovat ztuhlá místa, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.

Masáž lávovými kameny Praha – kdy je dobré masáž lávovými kameny provádět

Masáž lávovými kameny se doporučuje při bolestech, únavě a napětí ve svalech, při atrofii svalů, artritidě a bolestech hlavy. Má blahodárné účinky také na zažívací potíže a zácpu. Horké kameny posilují činnost jednotlivých orgánů, povzbuzují krevní a lymfatický oběh. Díky tomu jsou z těla odplavovány škodlivé látky. Rovněž napomáhá při spánkových potížích, odstraňuje stres, posiluje psychiku, nastoluje duševní pohodu a napomáhá při potížích se soustředěním.

Masáž lávovými kameny Praha 1Masáž lávovými kameny Praha – účinky masáže

  • Uvolňuje svalové křeče, mírní bolesti ve svalech, napomáhá detoxikaci organismu
  • Zrychluje metabolismus ve svalech a prokrvení
  • Posiluje léčebné procesy v lidském těle
  • Napomáhá při pooperační a posttraumatické rehabilitaci
  • Střídání chladu v kontrastu s horkými kameny má tonizační účinky
  • Silné energetické účinky

Masáž lávovými kameny Praha – kontraindikace masáže

Masáž lávovými kameny má také svoje kontraindikace. Masáž lávovými kameny není vhodné provádět při bakteriálních a virových onemocněních, při křečových žilách, při vysokém tlaku, chorobách srdce a poruchách srážlivosti krve a při kožních potížích.

Masáž lávovými kameny Praha – propojení aromaterapie a horkých Masáž lávovými kameny 2lávových kamenů

Dopřejte si luxusní relaxaci celého těla. Vůně esenciálních olejů zklidní mysl a sálající teplo z vulkanických kamenů Vám dovolí zapomenout na starosti všedního dne. Prohřáté svaly jsou uvolněny, rytmické hmaty tak navodí absolutní klid a harmonii. Lávové kameny jsou nabité obrovskou energií, kterou Vám během masáže předají. Masáž lávovými kameny lze propojit s aromaterapií a tím násobit účinky masáže. Každý si před masáží lávovými kameny sám vybere svoji vůni - éterický olej. Vůni – éterický olej, lze volit s ohledem na aktuální rozpoložení (náladu) nebo s ohledem na bolesti zad či jiné potíže. Správný výběr olejů napomáhá prohloubit relaxaci a mírní bolesti svalů.

Přečtěte si více na našich příbuzných stránkách zde.

Varianty masáží lávovými kameny - HOT STONES

Délka Cena
Masáž lávovými kameny 60 min 1000,-
Masáž lávovými kameny 90 min 1500,-

Masáž lávovými kameny Praha 2Masáž lávovými kameny 3Masáž lávovými kameny 4Masáž lávovými kameny 5Masáž lávovými kameny Praha 3

Masáž lávovými kameny Praha 4Masáž lávovými kameny Praha 5Masáž lávovými kameny 6Masáž lávovými kameny Praha 6Masáž lávovými kameny 7