Manikúra Praha - profesionální péče o ruce a nehty

manikúraPokožka rukou je velmi namáhaná, a proto vyžaduje kvalitní péči.  Krásné a upravené ruce jsou naší vizitkou a společníky, jak při každodenních úkonech, tak při důležitých pracovních jednáních a schůzkách. Pravidelná komplexní péče o pokožku rukou a nehtů – manikúra, pokožku rukou, nehty a nehtová lůžka ošetří a vyživí. Manikúra se stará o zdraví, vitalitu a krásu našich nehtů a celých rukou.

manikúra 1Manikúra Praha – péče o přírodní nehty

Docílit pěstěný vzhled rukou a mít zdravé a silné nehty, to vyžaduje pravidelnou profesionální péči - manikúru. Součástí manikúry je ošetření okolí nehtového lůžka - kůžičky, náchylné k rychlému růstu či zadrhávání. Úprava délky a tvaru nehtu, následovaná dodatečnou péčí vyživujícími prostředky, masáž rukou s regeneračním zábalem, parafínový zábal rukou, přirozené, barevné nebo francouzské lakování, či moderní dlouhotrvající úprava systémem gel-lak Jessica Geleration a v neposlední řadě japonská manikúra P-shine.

manikúra PrahaManikúra Praha – unikátní manikérní Jessica Systém

Abychom vyhověli těm nejnáročnějším požadavkům na preciznost provedení manikúry a kosmetických přípravků, vybrali jsme pro Vaše ruce to nejlepší. Unikátní manikúra – tzv. Jessica System je založena na pečlivém individuálním přístupu „šitém na míru“ potřebám rozdílných typů nehtů. “Všechny nehty nejsou stejné!” říká zakladatelka a majitelka světové firmy Jessica. “Nehty má každý jiné – stejně jako vlasy nebo pleť. Je nemožné pečovat o různé typy nehtů stejně, a přesto je tak udržet zdravé a krásné.“

Manikúra Praha – zdravé nehty pro každého

manikúra PrahaManikúra Jessica je úplně jiná manikúra – je to manikérní systém. Speciální systém pilování nehtů, ošetření okolí nehtového lůžka a způsob lakování to je jen základ pro vypěstování zdravých nehtů. Manikúra Jessica Systém má viditelné, nepřehlédnutelné výsledky již po první návštěvě. Díky manikúře Jessica si může každý „vypěstovat“ krásné zdravé nehty a výrazně zregenerovat pokožku rukou. Již po několika málo ošetřeních – manikúrách uvidíte rozdíl. Ruce a nehty se Vám budou díky manikúře Jessica měnit doslova před očima. Již nikdy nebudete chtít jinou manikúru pro svoje nehty, jedině manikúru Jessica.

Manikúra Praha – speciální péče o přirozené, zdravé nehty a ruce

manikúra 2Jessičina filozofie je postavena na péči o přirozené, zdravé nehty a ruce – manikúra Jessica System. Jessica vyzkoušela přístupy, které nebyly nikdy předtím realizovány. Vyvinula Natural Nail Transplant, metodu, která umožňuje zlomené nehty neviditelně replantovat – a to bez jakýchkoli umělých prostředků. Její hloubková analýza vedla k obrovské inovaci v oblasti přípravků určených k péči o charakteristické odlišnosti suchých, křehkých, loupajících se, slabých, normálních a poakrylových nehtů. S tímto cílem jsou výrobky koncipovány tak, aby maximálně využívaly hojivou, blahodárnou sílu přírody nejen při manikúře v salonu, ale také pro domácí použití. Zdrojem těchto inovací byla a stále zůstává Jessica Clinic (poprvé otevřena v roce 1969).

Manikúra Jessica
Délka Cena
Manikúra základní 40 min 330,-
Manikúra Jessica - Profi Jessica System - manikúra, masáž, zábal 75 min 720,-
Barevné lakování - včetně ochranného podkladového laku, barevného laku a nadlaku 70 - 100,-
Francouzské lakování - včetně ochranného podkladového laku, barevného laku a nadlaku  100 -140,-
Parafínový zábal na ruce + regenerační krém na ruce 20 min 150,-

manikúra 3manikúra Praha 2manikúra Praha 3manikúra 4manikúra Praha 4manikúra 5manikúra Praha 5manikúra 6manikúra Praha 6manikúra 7manikúra Praha 7

Manikúra Praha - kdo je Jessica

Ve světě manikúry, se Jessica System se díky své reputaci stal synonymem pro slavnou a významnou klientelu celého světa. Manželky prezidentů, filmové hvězdy, modelky a VIP osobnosti jsou často k vidění v Jessica Clinic na Sunset bulváru v Hollywoodu. Když roku 1962 přijela Rumunka Jessica Vartoughian do Ameriky určitě netušila, že se o ní bude psát i v New York Times, který ji nazve „první dámou v péči o nehty“ a že se ji podaří realizovat „americký sen“. Stala se odbornicí a lektorkou na péči o nehty, manikúru vyučovala a jako první prosazovala systém přírodní péče o nehty a jako prvníotevřela kosmetický salón zaměřený výhradně na nehtovou péči a manikúru. Je zakladatelkou a generální ředitelkou Jessica Cosmetics International jejíž produkty a systém péče je znám po celém světě.

Manikúra – dopřejte svým rukám a nehtům péči jako celebrity

manikúra 8Jessica Varthougian je stále vyhledávána médii jako poradce v oblasti péče o nehty, manikúru a její slova jsou pravidelně citována v časopisech jako Elle, Vogue, Harper’s Bazaar a Queen. Manikúra Jessica Systém a gel lak Jessica Gelaration si dopřávají např. Sarah Jessica Parker, Madonna, Madonna, Reese Whitherspoon, Hillary Clinton, Julia Roberts Rene Zellweger, Seal, Jodie Foster, Ashton Kutcher, Jessica Alba a další. Vyzkoušejte i Vy manikúru Jessica Systém nebo gel lak Jessica Gelaration. Dopřejte si i Vy profesionální péči. Speciální manikérní techniky, osobní přístup k potřebám Vašich rukou a nehtů, příznivé ceny a viditelné výsledky Vás samy přesvědčí. Vaše ruce už budou chtít pouze manikúru Jessica.

Manikúra – barevné laky na nehty, ochranné podkladové laky a nadlaky

manikúra Praha 9Profesionální, perfektně provedená manikúra se stylem a módními trendy zajistí Vašim rukám krásu, eleganci a podtrhne tak Váš celkový vzhled. Manikérka zhodnotí stav a tvar Vašich nehtů a na základě diagnostiky typu nehtu zvolí a následně aplikuje ochranné podkladové lakování, na který nanese barevný lak. Rozlišujeme čtyři typy nehtů – suché, křehké, normální a poškozené/po akrylu. Ochranný podlak volený dle stavu nehtu, barevný lak, často nanášen ve dvou vrstvách pro dosažení dokonalé barvy a následná závěrečná fixace nadlakem, dodá barvě větší lesk a třpyt a zajistí co nejdelší trvanlivost manikúry Praha.

Manikúra Praha – manikúra Jessica a gel lak Jessica Gelaration

manikúra 9Manikúra Jessica Systém, kladoucí důraz na péči o přírodní nehty vytvořila první gel lak, ideální pro všechny moderní a aktivní ženy. Gel lak produktové řady Jessica Gelaration vypadá jako lak, ale vyznačuje se životností gelu. Právě pro svou odolnost a trvanlivost, rychlou a pohodlnou aplikací je gelové lakování vyhledávanou variantou k manikúře. Manikúra Jessica Systém a gel lak Jessica Gelaration zanechá nehty zdravé a pevné, protože při jeho aplikaci nedochází k pilování či poškozování nehtové ploténky.
 

Manikúra Praha – péče o ruce v našem kosmetickém salonu

Manikúra Praha - v našem kosmetickém salonu Aeditus na pražských Vinohradech Vám poskytneme profesionální péči v příjemném, stylovém a relaxačním prostředí s tou největší precizností
a vysoce kvalitními manikérními prostředky Jessica, současné světové špičky v péči o ruce. K docílení zdravého a vyživeného vzhledu pokožky rukou a manikúry přispívají rovněž masáže rukou a zábaly. Manikúra Jessica s masáží rukou, zábalem a termorukavicemi je odměnou pro Vaše ruce.

Manikúra Praha - dárkový poukaz na manikúru

V našem kosmetickém salonu Aeditus lze zakoupit dárkové poukazy na jakoukoli službu nebo kombinaci služeb. Dárkový poukaz na manikúru potěší každou ženu i muže, kteří pečují u své nehty,  které potřebují zvýšenou pozornost. Ať z důvodů lámavosti a křehkosti nehtů nebo z důvodů fyzického zatížení rukou. Profesionální péči o Vaším rukám poskytne manikúra Praha. Kvalitní kosmetika v péči o pokožku rukou, nehty a nehtová lůžka vrátí Vaším nehtům zdraví a pevnost.

manikúra 10manikúra 11manikúra 12

manikúra 12

manikúra 13manikúra 14manikúra 15

manikúra Praha 11manikúra Praha 12manikúra Praha 10

manikúra Praha 12manikúra Praha 13manikúra Praha 14manikúra Praha 15manikúra 16manikúra 17manikúra 18manikúra 19manikúra 20manikúra 21manikúra 22