Bezbolestná neinvazivní liposukce stehen a boků přístrojem Exilis

Bezbolestná liposukce stehen a hýždí

bezbolestná neinvazivní liposukce břichaS přístrojem Exilis provádíme také ošetření stehen a hýždí, které patří k těm nejžádanějším ošetřením. Kromě úbytku tukové tkáně, dochází k výrazné redukci celulitidy, zjemění strií, dochází i k aktivaci vlastního kolagenu a tím i k omlazení a vypnutí pokožky.

Bezbolestná liposukce je vhodná pro ty ženy, které mají silnější stehna a nedaří se jejich obvod ani cvičením zmenšit. Pro ženy nebo muže, kteří adsolvovali chirurgickou liposukci a díky terapii s Exilisem chtějí docílit ještě hladší a vypnutější pokožky a vymizení celulitidy.


Následná přístrojová lymfodrenáž napomáhá zrychlovat metabolismus, odplavovat odpadní látky a tak dochází k zlepšení napětí kůže a podkoží a zlepšuje se tak stav celulitidy.
Obvzláště při bezbolestné liposukci hýždí, stehen a dolních končetin je velmi účinné mezi jednotlivá ošetření Exilisem vsunout kúru přístrojových nebo manuálních lymfodrenáží a podpořit tak účinky bezbolestné liposukce Exilis. Při přístrojové lymfodrenáži lze vybírat z několika programů, které se na tyto partie přímo zaměřují - např. program celulitida nebo pooperační-postliposukční péče.