Bezbolestná neinvazivní liposukce paží, kolen, kotníků přístrojem Exilis

Díky unikátním vlastnostem Exilisu je možné se zaměřit i na "drobnější" oblasti jako jsou např. paže, lýtka, kolena, kotníky, oblast zad.

Paže - mnoho žen nerado odhaluje paže, protože to je jedna z oblastí, které prozrazují věk. Díky radiofrekvenci, která aktivuje v organismu tvorbu vlastního kolagenu se paže před očima doslova mění. Pokožka se stává pevnou a napnutou. Rovněž obvod paží se výrazně změnší. Již nebudete muset skrývat paže pod tričko, odhalte je sluníčku! 

bezbolestná liposukce pažeExilis dovoluje zaměřovat se i na drobnější plochy často i v oblasti kloubů. Nedochází zde k žádnému riziku poškození kloubů - prokázané klinickými studiemi.

Kolena, kotníky - bezpečností prvky, duální energie jsou jistotou pro ošetření oblastí jako jsou kolena, kotníky. A proto je bezbečné si bezbolestnou liposukci Exilisem dopřát i v těchto partiích v blízkosti kloubů. Jedinou překážkou pro tento úkon jsou kovové implantáty.

Ergonomický tělový aplikátor umožňuje absolutní kontrolu teploty během provádění terapie díky zabudovanému teploměru. Obsluha přístroje má v každém okamžiku během terapie možnost, přímo na aplikátoru, kontrolovat teplotu tkáně v místě aplikace.

Znáte výrobce přístroje Exilis? Zde se dozvíte více o výrobci a jeho úspěších. Myslete na svou bezbečnost. vice