Bezbolestná neinvazivní liposukce břicha přístrojem Exilis

Cílené hubnutí - vytvarujte svou postavu!

bezbolestná neinvazivní liposukce břichaBezbolestná liposukce břicha je efektivní metoda, odbourávání tukových polštářků v břišní oblasti. Je prováděna přístrojem Exilis, který využívá duální energie - radiofrekvenci a ultrazvukové vlny.
Radiofrekvence mimo jiné má schopnost aktivovat tvorbu vlastního kolegenu v pokožce, a tím tak dochází k jejímu vypnutí a omlazení. Což velmi oceňují ženy jak po porodech, tak i ženy zralejšího věku, které trápí ochabování pokožky v této oblasti a rády by prodloužily např. dobu nošení dvoudílných plavek.

Je možné ošetřit vždy celou břišní oblast, a to včetně boků i v zádové oblasti. Díky cílené energii přístroje Exilis je však možné pracovat pouze na vybraných partiích břicha, dle potřeby, takže tuto metodu mohou využívat i velmi štíhlé ženy nebo muži. V těchto případech je možné liposukce břicha kombinovat i s jinými partiemi - například lze pracovat na stehnech, hýždích, pažích, v oblasti kolen, lýtek nebo kotníků.

Bezbolestná liposukce břicha
trvá cca 45 - 60 min. Délka ošetření souvisí se schopnosti tukové tkáně se rozehřát. Toto je po celou dobu kontrolováno teploměrem, který je součástí aplikátoru.
U bezbolestné liposukce břicha doporučujeme 4-6, max. 7 ošetření ideálně ve 14-ti denních rozestupech.
Upozornění: bezbolestnou lioisukci břicha přístrojem Exilis nelze provádět v období menstruace, viz kontraindikace
Ergonomický tělový aplikátor umožňuje absolutní kontrolu teploty během provádění terapie díky zabudovanému teploměru. Obsluha přístroje má v každém okamžiku během terapie možnost, přímo na aplikátoru, kontrolovat teplotu tkáně v místě aplikace.

Bezbolestná liposukce břicha + využití léčebných účinků lymfodrenáže

Součástí bezbolestné liposukce břicha je i manuální uvolnění mízních uzlin v oblasti břicha, třísel a provedení antifibrotických hmatů v oblasti břicha. Takto uvolněný mízní systém napomáhá lepšímu metabolismu tuků v organismu. Následná přístojová lymfodrenáž dolních končetin a břicha se zaměří na tuto oblast cíleně. Délka trvání přístrojové lymfodrenáže 45 min. Dle dohody je možné přístrojovou lymfodrenáž nahradit manuální lymfodrenáží břicha, dolních končetin a hýždí v délce trvání 60 min. Pokud budete mít zájem nahradit přístrojovou lymfodrenáž manuální, prosím hlaste toto již při objednávce termínu!