Liftingová ošetření - odstranění vrásek kolem očí, úst na čele

Potřebujete vypadat během chvilky skvěle, bez známek únavy, mít rozzářenou pleť? Právě pro Vás jsme připravili kosmetická ošetření, která využívají kombinaci nejmodernějších kosmetických přípravků a kosmetických technologii. Okamžité a viditelné účinky již po prvním ošetření!

Vyzkoušejte revoluční účinnou látku, extrakt ze sněžné řasy a aktivujte tak svůj „gen krásy“. Vaše pleť bude vypadat mladistvě a svěže, proces stárnutí se zpomalí a drobné vrásky vyhladí.

Kosmetické ošetření zaměřené na vrásky a omlazení využívá těch nejnovějších poznatků v kosmetickém průmyslu a neinvazivních technologií zaměřené na obnovu a ochranu kolagenových vláken. Okamžité účinky tohoto kosmetického ošetření zaměřené na omlazení pleti a redukci vrásek viditelně a dlouhodobě zlepší kvalitu pleti.

Obnova kolagenu je přirozená funkce naší pokožky. Tak, jako se zacelí ranka, je naše pleť schopna aktivovat svoje funkce a zjemnit mimické vrásky. A to i ty, které způsobil čas. Při ošetření se aktivují kolagenová vlákna k vlastní obnově. Dochází ke zjemnění struktury pokožky, zlepšení její kvality a to vede k jejímu omlazení.

Spojením technologíí a vědeckých poznatků v kosmetickém průmyslu zabývajícím se ochranou kolagenových vláken a zpomalením procesu stárnutí a obnově buněčné DNA, je tak zajištěna ochrana kolagenových vláken. Anti-age peptidy obsažené v kosmetických přípravcích podpoří regenerační mechanismy a zároveň snižují riziko poškození způsobené UV zářením. Redukují se drobné vrásky, stávají se jemnějšími, některé dokonce mizí.

Liftingová kosmetická ošetření zahrnují: odlíčení, čištění pleti, úpravu obočí, aplikaci kosmetických přípravků na obnovu DNA dle typu pleti, přístrojové ošetření (35 - 60 minut), masku.

Liftingové ošetření pleti 120 minut/1900 Kč

Liftingové ošetření zaměřené na omlazení očního okolí 90 minut/1490 Kč

Liftingové ošetření pro zvýraznění kontur tváře 90 minut/1490 Kč