Kosmetické studio Praha

Kosmetické studio PrahaAeditus – kosmetické studio Praha založila roku 2000 Barbora Nováková jako Centrum aromaterapie a shiatsu. V kosmetickém studiu se provozuje od počátku jeho fungování kosmetika, zdravotní a relaxační masáže, manuální a přístrojová lymfodrenáž a shiatsu masáž. Protože Barbora Nováková je také zakladatelkou Asociace českých aromaterapeutů, sloužilo Kosmetické studio Aeditus příležitostně pro další vzdělávání.

Kosmetické studio Praha 1V kosmetickém studiu Aeditus probíhaly vzdělávací akce a kurzy pro veřejnost i v oboru aromaterapie. Od roku 2009 se Asociace českých aromaterapeutů přestěhovala do větších prostor, avšak jen o pár pater výše než je kosmetické studio Praha - Aeditus.

Protože se Barbora Nováková již většinu svého času věnuje psychoterapii, Institutu aromaterapie a Asociaci předala žezlo a o kosmetické studio se od května roku 2010 stará Dana Vargová, která je v Aeditusu téměř od jeho Kosmetické studio Praha 2počátku.

Kosmetické studio Praha - stylové prostory
Kosmetické studio Aeditus se nachází ve stylových prostorech krásného secesního domu na rozhraní Vinohrad a Žižkova. Kosmetické studio Praha je vybudováno  z bývalého přízemního bytu, jenž poskytuje naprostý klid a domácí pohodu nutnou pro nastolení relaxace.

Kosmetické studio Praha - nabídka služeb

Kosmetické studio Praha 3Vedle nabídky rehabilitačních technik, mobilizací, zdravotních masáží a zdravotního cvičení, kterév našem kosmetickém studiu Praha provádí zkušení fyzioterapeuti, je možné načerpat energii při klasické, aromaterapeutické, medové a čokoládové masáži, masáži lávovými kameny, čínské masáži Tuina nebo vyzkoušet účinky japonské masáže Shiatsu.

V našem kosmetickém studiu nejsou opomíjeny ani těhotné ženy, kterým pomohou ulevit od bolesti zad speciální těhotenské masáže v délce 60 nebo 90 minut.

Kosmetické studio Praha - Aromaterapie

Kosmetické studio Praha - Aeditus od samotného počátku propojuje účinky aromaterapie jak v kosmetických ošetřeních, tak v masážích. Proto jsme vždy v našem kosmetickém studiu hledali cestu, jak pečovat o pleť přírodní cestou bez chemie. Čisté krémové základy, rostlinné oleje lisované za studena spolu s esenciálními oleji otevřely cestu pro používání bio kosmetiky u nás.

Kosmetické studio Praha 4Myslíme si, že můžeme říct, že naše kosmetické studio Praha je v centru mezi prvními, které více než 15 let pracuje s přírodní kosmetikou s bio certifikací. Tato kosmetika respektuje přirozené funkce pokožky, vyrovnává její momentální stav a je velmi dobře snášená. Pokožka se tak krůček po krůčku učí fungovat zdravě a normálně. Kosmetická ošetření v kosmetickém studiu Aeditus jsou vhodná pro ženy i muže.

Kosmetické studio Praha - ošetření bio kosmetikou

Kosmetické studio Praha 5Kosmetická ošetření v našem kosmetickém studiu jsou zaměřena na všechny typy pleti. Ke každému kosmetickému ošetření pleti přistupujeme individuálně, protože požadavky pleti se mění v závislosti na roční době a míře stresu, který na pleť působí. V našem kosmetické studiu kosmetické ošetření začíná pohovorem, jehož účelem je vybrat takovou kosmetickou péči, která je pro pleť v danou chvíli ta nejlepší. Kosmetické studio Praha nabízí též ošetření, kde jsou také využívány doplňkové kosmetické služby jako barvení řas, obočí, depilace.

Kosmetické studio Praha - zadáno pro ženy

Kosmetické studio Praha 6Na kosmetické ošetření pleti v našem kosmetickém studiu je možné se objednat ve dvou. Dva kosmetická lehátka vedle sebe umožní strávit příjemný čas relaxací např. s kamarádkou, maminkou či dcerou.

Kosmetické studio Praha má pro tyto příjemné relaxační procedury ve dvou vyhrazeny pátky a víkendy a spoustu dalších relaxačních balíčků, které zahrnuji zdravotní či relaxační masáže, kosmetické ošetření pleti či manikúru, přístrojovou a manuální lymfodrenáž.

Kosmetické studio Praha - masáž pro dva

Kosmetické studio Praha 7Nejen pro ženy jsou v našem kosmetickém studiu Praha připraveny relaxační procedury ve dvou.Také páry mohou využívat masáží ve dvou. Masáže ve dvou v našem kosmetickém studiu Aedituszačínají aromaterapeutickou koupelí nohou a po masáži je připraveno malé občerstvení ve formě teplých či studených nealkoholických nápojů, sektu, čerstvého ovoce a dezertu.

Masáž pro dva lze také zakoupit formou dárkového poukazu a je oblíbeným dárkem, který vždy udělá radost.

Kosmetické studio Praha - zdravotní masáže a rehabilitační techniky

Kosmetické studio Praha 8V našem kosmetickém studiu pracují také fyzioterapeuti, kteří pomohou od bolestí zad a kloubů.Měkké techniky, mobilizace, nácvik správného držení těla, poradenství v oblasti ergonomie sedu, individuální zdravotní tělocvik, zdravotní masáže, autotrakční lehátko či parafínové zábaly zad a kloubů, to všechno jsou techniky, které pomohou udržet Vaše záda a klouby bez bolesti.

Kosmetické studio Praha - široká nabídka relaxačních masáží

Kosmetické studio Praha 9Relaxační masáže v kosmetickém studiu patří k nejoblíbenějším procedurám žen i mužů všech věkových kategorií. Mezi nejčastěji využívané relaxační masáže v kosmetickém studiu patří aromaterapeutická masáž v délce trvání 60, 90 a 120 minut. Masáže celého těla poskytnou dokonalou relaxaci a uvolnění.

Při variantě 60 minut dlouhé aromaterapeutické masáži je věnován prostor zádům, šíji a dolním či horním končetinám. Při delších variantách jsou to mimo zad a šíje přidávány také horní a dolní končetiny, plus hlava.

Kosmetické studio Praha - relaxační masáže

Kosmetické studio Praha 10Relaxační masáže lze zakoupit v kosmetickém studiu formou dárkového poukazu.

Čokoládové masáže, masáže horkými mušlemi, masáž lávovými kameny a aromaterapeutická masáž patří k nejoblíbenějším masážím, které lze zakoupit jako dárek formou dárkového poukazu v našem kosmetickém studiu. Dárkové poukazy na tyto relaxační masáže platí standardně půl roku a poukazy lze zakoupit přímo v našem kosmetickém studiu při platbě v hotovosti nebo dárkový poukaz na masáž zasílá naše kosmetické studio v elektronické formě (mailem).

Kosmetické studio Praha 11Velkou výhodou takového nákupu je jeho rychlost, kdy dárkový poukaz do našeho kosmetického studiamůžete darovat prakticky okamžitě. Proběhlá platba za poukaz je pak kosmetickým salonem spárována s objednávkou a ve chvíli úhrady se dárkový poukaz stává aktivním a obdarovaný se může do kosmetického studia na masáž kdykoliv objednat.

Kosmetické studio Praha 12Kosmetické studio Praha – bezbolestná liposukce Exilis

Kosmetické studio Praha Aeditus nabízí bezbolestnou liposukci Exilis, ošetření přístrojem, který pomocí moderního systému pracuje s dvěmi energiemi. Ultrazvukem a radiofrekvencí. |Zaměřuje se na efektivní tvarování problematických částí těla. Má výrazné účinky při zlepšování stavu celulitidy a omlazení pleti bez nutnosti chirurgických výkonů.