Aromaterapeutické kosmetické ošetření pleti, kosmetika v Praze

Kosmetické ošetření pleti Praha

Aromaterapeutické kosmetické ošetření pleti v našem kosmetickém salonu provádíme od samotného počátku našeho fungování výhradně přírodní kosmetikou. Kosmetické ošetření pleti obsahuje čištění pleti, úpravu obočí, nanesení kosmetických přípravků (např. čistící masky, koncentráty vitamínů, stimulující séra, speciální pleťová tonika, oční masku, péči o rty, pleťové masky dle typu pleti aj.). Kosmetické ošetření pleti zahrnuje rovněž kosmetickou masáž obličeje nebo manuální lymfodrenáž obličeje.

Aromaterapeutické kosmetické ošetření pleti Praha

Aromaterapeutické kosmetické ošetření pleti kombinuje pečlivě vybrané přírodní oleje, rostlinné silice, výtažky z aloe vera, karité másla, koncentráty vitamínů, pleťové masky a enzymy. V péči o pokožku se přizpůsobujeme jejímu momentálnímu stavu.

Vybíráme pro Vás přípravky aromaterapeutické bio kosmetiky různých značek, prostupujeme různými řadami a vytváříme tak vždy kosmetické ošetření na míru. Jsme přesvědčeni, že přístup, který zohledňuje aktuální stav pleti a vlivy, kterým byla pokožka vystavena, spolu s pečlivým výběrem kosmetických prostředků a éterických olejů řeší individualitu potřeb všech druhů pleti pro daný okamžik.

Cílem aromaterapeutického kosmetického ošetření pleti je:

  • pleť stabilizovat, navrátit ji rovnováhu, vlhkost a zdraví
  • zklidnit a posílit citlivou pokožku se sklony k alergiím
  • dodat vitalitu zralé pleti
  • regulovat přebytek mazu mezi mastnými a suchými částmi obličeje (v T-zóně), hydratovat a chránit suchá místa
  • u pletí s poruchami produkce mazu a vývodu mazových žláz, správný výběr přípravků, silic a pravidelné čištění pleti umožňuje rychlejší uzdravení zanícených míst a upravuje tak produkci mazu.                  

Využití enzymů v aromaterapeutickém kosmetickém ošetření pleti

Kosmetické ošetření pletiDíky širokým vlastnostem enzymů a éterických olejů, které jsou součástí aromaterapeutického kosmetického ošetření, dochází k fyziologickému omlazení kůže, obnovení původního napětí pokožky a zjemnění mimických vrásek. Pleť je po ošetření zářivá, svěží a chráněna před vlhkostí a podrážděním.

Aromaterapeutické kosmetické ošetření pleti
Cena
Aromaterapeutické kosmetické ošetření pleti - 75 minut 1250,-
Manuální lymfodrenáž obličeje - 40 minut 600,-
Kosmetické ošetření pleti -Bio péče pro muže - 60 minut 950,-
Kosmetické ošetření pleti zahrnuje: čištění pleti, úpravu obočí, nanesení kosmetických přípravků (séra, vitamíny apod., kosmetickou masáž, masku)


Účinky manuální lymfodrenáže obličeje v kosmetické praxi

Kosmetické ošetření pleti Praha 3Manuální lymfodrenáží obličeje je vhodná pro všechny věkové kategorie, jako prevence při tvorbě vrásek, otoků kolem očí, akné a při migrénách. Při správně vedené a hlavně pravidelné manuální lymfodrenáži obličeje tak dochází i ke změnám vizáže obličeje. Mizí otoky, kontury obličeje jsou výraznější. Takto aktivována pokožka dokáže lépe využít účinky kosmetických přípravků, a ty pak zasahují přímo do její látkové výměny a vyrovnávají její dýchací a oběhový rytmus. Pro dosažení maximálních výsledků je potřeba manuální lymfodrenáž provést formou kúry, nejlépe 10 lymfodrenáží v rychlém sledu za sebou, nejlépe denně. Po takovéto intenzivní kúře se výsledek dostaví rychle a jeho účinky přetrvávají dlouhou dobu. Více o lymfodrenáži zde

Aromaterapeutické kosmetické ošetření pleti Praha – bio péče pro muže

Kosmetické ošetření pleti Praha 4Kosmetické ošetření pleti pro muže klade důraz na hloubkové čištění pleti. Mužská pokožka je stejně jako pokožka žen vystavena velké zátěži vnějšího prostředí. Navíc časté holení vousů pleť dráždí, ta se pak stává citlivou. Aromaterapeutická kosmetika a vhodný výběr éterických olejů při ošetření řeší potíže s větší produkcí podkožního mazu, díky nim tak pleť získá jednotný a matný vzhled. Kosmetické ošetření pleti pro muže je sestaveno tak, aby zohledňovalo aktuální stav pleti. Kosmetická masáž obličeje nebo manuální lymfodrenáž obličeje zrychluje metabolismus v pokožce, a ta pak lépe využívá svých samočistích lunkcí. Pánové vždy po tomto kosmetickém ošetření pleti odcházejí se zklidněnou pletí, stopy po čištění pleti nejsou znatelné. Proto je možné si kosmetické ošetření pleti dopřát ve kteroukoli denní dobu.


Kosmetické ošetření pleti 3Cena ošetření se může lišit podle rozsahu čištění a výběru masky či silic - vždy však na základě dohody.

Rádi Vám poradíme, jaké přípravky používat pro domácí ošetření a jak o svoji pleť pečovat, aby se každodenní rituál přeměnil v něco velmi příjemného. Kosmetické přípravky lze také zakoupit po kosmetickém ošetření přímo v našem kosmetickém salonu.

Aromaterapeutické kosmetické ošetření pleti je vhodné pro každý typ pleti žen i mužů.

Kosmetické ošetření pleti 4Kosmetické ošetření pleti 5Kosmetické ošetření pleti 6Kosmetické ošetření pleti 7

Kosmetické ošetření pleti Praha 4Kosmetické ošetření pleti PrahaKosmetické ošetření pleti Praha 5Kosmetické ošetření pleti Praha 6

Kosmetické ošetření pleti Praha 7Kosmetické ošetření pleti Praha 7Kosmetické ošetření pleti Praha 8Kosmetické ošetření pleti 8

Kosmetické ošetření pleti Praha 8Kosmetické ošetření pleti