Kosmetické ošetření pleti, kosmetika v Praze

Kosmetické ošetření pleti Praha

Kosmetické ošetření pleti v našem kosmetickém salonu provádíme od samotného počátku našeho fungování výhradně přírodní kosmetikou. Kosmetické ošetření pleti obsahuje čištění pleti, úpravu obočí, nanesení kosmetických přípravků (např. čistící masky, koncentráty vitamínů, stimulující séra, speciální pleťová tonika, oční masku, péči o rty, pleťové masky dle typu pleti aj.). Kosmetické ošetření pleti zahrnuje rovněž kosmetickou masáží obličeje nebo manuální lymfodrenáž obličeje.

Kosmetické ošetření pleti Praha 1Kosmetické ošetření pleti Praha – enzymatická regenerace

Kosmetické ošetření pleti s označením enzymatická regenerace je metoda založená na využití biochemických vlastností enzymů. Enzymy se podílejí na odbourávání usazených odpadních látek z pokožky, řeší problém s mastnou, zánětlivou a citlivou pokožkou. Kosmetické ošetření pleti enzymatickou regenerací rozpouští tukové cysty a příznivě ovlivňuje pokožku a podporuje její přirozené funkce. Výsledkem kosmetického ošetření pleti je fyziologické omlazení kůže, obnovení původního napětí pokožky, změlčení mimických vrásek. Toto kosmetické ošetření pleti Praha je vhodné pro každý typ pleti žen i mužů.

Kosmetické ošetření pleti Praha – péče pro harmonizaci citlivé a alergické pleti

Kosmetické ošetření pletiKosmetické ošetření pleti zaměřené na péči o citlivou a alergickou pleť využívá pečlivě vybrané přírodní látky jako je jemný mandlový, arganový nebo pupalkový olej, výtažky z aloe vera, karite másla a koncentráty vitamínů A a E. Tyto čistě přírodní produkty pleť zklidní a posílí citlivou pokožku se sklonem k alergiím. Kosmetické ošetření pleti aktivuje regenerační funkce pleti a podrážděná pokožka opět nabyde svou rovnováhu. Pleť je tak chráněná před vlhkostí a podrážděním. Kosmetické přípravky zvolené pro toto kosmetické ošetření pleti neobsahují vonné éterické oleje a jsou doporučovány i během homeopatické léčby.

Kosmetické ošetření pleti Praha - péče pro vitalizaci suché a zralé pleti

Kosmetické ošetření pleti Praha 1Kosmetické ošetření pleti Praha pečující o suchou a zralou pleť je zaměřené na regeneraci, hydrataci pokožky. Vzácné oleje ze semen divoké růže, santalové dřeva, ylangu jsou bohaté na esenciální mastné kyseliny. V kombinací s argonovým nebo mandlovým olejem zvyšují vitalitu pokožky a její schopnost regenerace. Velmi kvalitní lipozomy z rostlinného lecitinu přinášejí esence z růže, listů ginka a pomerančových poupat přímo do těch míst pokožky, kde jsou nejvíce potřebné. Kosmetické ošetření pleti suché a zralé pleti díky účinkům vzácných přírodních složek pleť rozzáří a regeneruje a jeho výsledky jsou vidět okamžitě.

Kosmetické ošetření pleti Praha – péče pro smíšenou pleť a regulaci mazu

Kosmetické ošetření pleti Praha 2Kosmetické ošetření pleti zaměřené na péči o smíšenou pleť, tonizuje a reguluje přebytek mazu mezi mastnými a suchými částmi obličeje v T-zóně. Pečlivě vybrané kosmetické přípravky chrání a hydratují suchá místa. Kosmetické ošetření pleti stimuluje pleť, aby pleť sama omezila a regulovala produkci podkožního mazu. Rozšířené póry se stahují a pleť se stabilizuje. Po kosmetickém ošetření pleti jsou pro domácí použití doporučeny přípravky a postupy pro noční a denní péči za účelem sjednotit projevy pleti.

Kosmetické ošetření pleti Praha - péče pro úpravu hydratace

Kosmetické ošetření pleti 2Naše pokožka vždy reaguje na vnitřní a vnější vlivy prostředí. Proto by péče o ni měla být vždy přizpůsobena aktuálnímu stavu pokožky. Hydratační kosmetické ošetření pleti hydratuje a chrání suchá místa před vysoušením. Esence z vilínu, měsíčku, meduňky a broskví povzbuzují přirozené funkce pleti a chrání její rovnováhu. Vitamín E, jojobový olej, máslo z mangových jader, arganový a růžový olej dodávají pokožce dlouho trvající hydrataci. Hydratační kosmetické ošetření pleti je vhodné pro všechny typy pleti.

Kosmetické ošetření pleti Praha – péče o problematickou aknózní pleť

Kosmetické ošetření pleti PrahaKosmetické ošetření pleti pro aknózní pleť, je ošetření zaměřené na pleť s poruchami produkcí mazu a vývodu mazových žláz. Důsledkem je nerovnoměrná tvorba ochranného filmu, tvorba mazových zátek. Kosmetické ošetření pleti pečující o pleť s akné je doporučováno provádět pravidelně. Díky tomu se redukují nečistoty rychleji se hojí zanícená místa. Dochází ke povzbuzování pokožky a upravuje se produkce mazu. Kosmetické ošetření pleti pro aknózní pleť využívá léčivých účinků bylin, jako je máta, šalvěj, tea tree, vrbová kúra a jílové masky. Kosmetické ošeření pleti s projevy akné je díky používání čistých přírodních složek šetrné s výraznými hojivými účinky.

Kosmetické ošetření pleti Praha – ošetření pleti s manuální lymfodrenáží Lymfovital

Kosmetické ošetření pleti Praha 3Kosmetické ošetření pleti s manuální lymfodrenáží obličeje je vhodné pro všechny věkové kategorie. Manuální lymfodrenáž v případě tohoto kosmetického ošetření pleti nahrazuje kosmetickou masáž obličeje. Je vhodná jako prevence při tvorbě vrásek, otoků kolem očí, akné a migrénách. Při správně vedené pravidelné manuální lymfodrenáži obličeje tak dochází i ke změnám vizáže obličeje. Mizí otoky, kontury obličeje jsou výraznější. Takto aktivována pokožka dokáže lépe využít účinky kosmetických přípravků, a ty pak zasahují přímo do její látkové výměny a vyrovnávají její dýchací a oběhový rytmus.

Kosmetické přípravky u tohoto kosmetického ošetření pleti jsou vybírány dle aktuálního stavu pleti, proto je u tohoto kosmetického ošetření pleti může cena za ošetření lišit v závislosti na dohodě, délce ošetření a použitých kosmetických přípravcích. Kosmetické ošetření pleti s využitím manuální lymfodrenáže obličeje je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategoriích.

Kosmetické ošetření pleti Praha – bio péče pro muže

Kosmetické ošetření pleti Praha 4Kosmetické ošetření pleti pro muže klade důraz na hloubkové čištění pleti. Regenerační účinky arganového a cedrového oleje dodávají pleti výživu a hydrataci. Mužská pokožka je stejně jako pokožka žen vystavena velké zátěži vnějšího prostředí. Navíc časté holení vousů pleť dráždí, ta se pak stává citlivou. Potíže s větší produkcí podkožního mazu řeší extrakty z bobulí jalovce, díky nim tak pleť získá jednotný a matný vzhled. Kosmetické ošetření pleti pro muže je sestaveno tak, aby zohledňovalo aktuální stav pleti. Kosmetická masáž obličeje nebo manuální lymfodrenáž obličeje zrychluje metabolismus v pokožce, a ta pak lépe využívá svých samočistích lunkcí. Pánové vždy po tomto kosmetickém ošetření pleti odcházejí se zklidněnou pletí, stopy po čištění pleti nejsou znatelné. Proto je možné si kosmetické ošetření pleti dopřát ve kteroukoli denní dobu.

Aromaterapeutické kosmetické ošetření pleti
Cena
Kosmetické ošetření pleti - Enzymatická regenerace - 60 minut 670,-
Kosmetické ošetření pleti -Péče pro harmonizaci citlivé a alergické pleti - 75 minut 820,-
Kosmetické ošetření pleti -Péče pro vitalizaci suché a zralé pleti - 75 minut 920,-
Kosmetické ošetření pleti -Péče pro úpravu hydratace a regulace mazu - 75 minut 820,-
Kosmetické ošetření pleti -Péče o problematickou aknózní pleť - 75 minut 820,-
Kosmetické ošetření pleti -Lymfovital (kosmetické ošetření s manuální lymfodrenáží obličeje) - 90 minut  1450 Kč
Kosmetické ošetření pleti -Bio péče pro muže - 60 minut 750,-


Kosmetické ošetření pleti 3Cena ošetření se může lišit podle rozsahu čištění a výběru masky či silic - vždy však na základě dohody.

Rádi Vám poradíme, jaké přípravky používat pro domácí ošetření a jak o svoji pleť pečovat, aby se každodenní rituál přeměnil v něco velmi příjemného. Kosmetické přípravky lze také zakoupit po kosmetickém ošetření přímo v našem kosmetickém salonu.

Kosmetické ošetření pleti 4Kosmetické ošetření pleti 5Kosmetické ošetření pleti 6Kosmetické ošetření pleti 7

Kosmetické ošetření pleti Praha 4Kosmetické ošetření pleti PrahaKosmetické ošetření pleti Praha 5Kosmetické ošetření pleti Praha 6

Kosmetické ošetření pleti Praha 7Kosmetické ošetření pleti Praha 7Kosmetické ošetření pleti Praha 8Kosmetické ošetření pleti 8

Kosmetické ošetření pleti Praha 8Kosmetické ošetření pleti