Kosmetické ošetření pleti kosmetikou Elements of Nature

grandel kosmetický salon prahaOmlouváme se, toto ošetření nyní není v nabídce

Kosmetika DR.GRANDEL nese jméno po chemikovi Dr. Felixi Grandelovi, který v roce 1935 pracoval na výzkumu pšeničných klíčků a vitamínu E. Vyvinul speciální a jedinečný roztok Epigran, který má dnes již více než 60letou tradici ve výrobě kosmetiky. 

Na počest 60 let vzniku Epigranu, vznikla řada certifikované přírodní kosmetiky Elements of Nature, jejíž základ tvoří Epigran. Jedná se o profesionální kosmetiku s výbornou snášenlivostí, při jejíž výrobě se propojila příroda s dlouholetým výzkumem a vývojem. V kosmetické řadě Elments of Nature využívá účinky pšeničných klíčků koncentrovaných v Epirganu s přírodními ingrediencemi, jako jsou azulen, karoten, Aloe Vera, bioflavon, kaolin a další.

Co je Epigran a jeho zvláštosti

Epigran je multiaktivní koncentrát účinných látek z pšeničných klíčků a rostlinných enzymů. Je bohatý na vitamín E, B7-biotin, hořčík,vápník, zinek a esenciální mastné kyseliny. Dodává pokožce epigran kosmetický salon prahapřirozenou svěžest a mladistvý vzhled. Je ideální pro všechny typy pleti.

Epigran lze vyrábět pouze na jednom místě na světě, a to ve městě Augsburg v laboratořích firmy Dr. Grandel. Jedná se o speciální proces macerace, který vyžaduje zvláštní podmínky a které musí být zachovány po dobu několika týdnů, zvláštní dopad světla, zvláštní lokalita, stálá teplota a stálá vlhkost vzduchu. Epigranu se vyrobí každý rok pouze 6 tun.

Kosmetické ošetření citlivé pleti  ANTI STRESS

představuje vydatnou péči s azulenem a magnéziem pro suchou a citlivou pokožku. Dodává pleti hydrataci, harmonizuje, vyrovnává a uklidňuje. Chrání ji před následky stresu. Kosmetické ošetření je vhodné pro každého bez ohledu na věk.

Kosmetické ošetření pro smíšenou a mastnou pleť  DERMA PUR

je regulační péčí se zinkem a biotinem pro mastnou pleť. Má regulační a vyrovnávací efekt. Redukuje mastný lesk pleti, zklidňuje začervenání a podráždění pleti a výborně regeneruje podrážděná místa. Kosmetické ošetření je vhodné pro každého, bez ohledu na věk.

Hydratační ošetření, prevence proti stárnutí  HYDRO SOFT

poskytuje svěží péči s vitamínem a Aloe Vera pro dehydrovanou pleť. Dodává pleti intenzivní dlouhotrvající hydrataci, zmírňuje pocit napětí v pokožce, vyhlazuje hrubá a šupinatá místa. Kosmetické ošetření je vhodné pro starší 20-ti let.

Kosmetické ošetření náročné pleti  ANTI-AGE

jemná péče s karotenem, a kalciem pro udržení mladé leti. Vyhlazuje vrásky a redukuje jejich hloubku. Má pozitivní vliv na obnovu buněk a chrání pokožku před nadměrnou ztrátou hydratace a vnějšími vlivy prostředí. Kosmetické ošetření je vhodné pro starší 35-ti let.

Kosmetické zpevňující ošetření pleti  NUTRA LIFTING

revitalizační ošetření s obsaženými biopeptidy a vitamínem E. Vypíná a viditelně vyhlazuje kontury, vytváří přirozený liftingový efekt. Redukuje známky stárnutí a pokožka se tak stává svěží, hladší a má mladistvý vzhled. Kosmetické ošetření je vhodné pro starší 45-ti let.

Kosmetické regenerační ošetření pleti  REGENERATION

poskytuje péči s vitamínem E, bioflanoidy pro náročnou pleť. Podporuje regenerační procesy v pokožce, chrání ji proti negativním vlivům způsobujícím stárnutí pleti. Příznivě redukuje stárnutí pokožky způsobené hormonálními vlivy. Dodává pleti hydrataci a podporuje pružnost. Pleť se tak stává pěstěnou a krásnější. Kosmetické ošetření je vhodné pro starší 55-ti let.

Péče o pleť - varianty kosmetických ošetření Elements of Nature
Cena
Kosmetické ošetření pleti Elements of Nature 75 minut 1350 Kč

Cena ošetření se může lišit dle rozsahu úkonů a výběru kosmetických přípravků - vždy však na základě dohody.