Firemní zákazníci

Nabídka služeb pro firemní klientelu

Využijte možnost zařadit do motivačního programu Vaši firmy služby našeho Centra Aeditus.

Nabízíme služby z oblasti fyzioterapie, zdravotní a relaxační masáže, manuální a přístrojové lymfodrenáže a kosmetické služby. Veškeré služby z oblasti fyzioterapie a masáží provádí odborný personál - diplomovaní fyzioterapeuti.

Speciální nabídky, jednoduchý systém spolupráce. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Sleva se nevztahuje na již zvýhodněné balíčky služeb, či probíhající akce.

Po relaxaci snídaně - platí mezi 6.30 a 8.00

Protože jsme si vědomi pracovní vytíženosti zamětnanců, přizpůsobili jsme naši pracovní dobu a všechny služby lze čerpat již do 6.30 ráno a to navíc se snídaní. Na výběr je káva, čaj, džus, koláče, jogurt, musli..

fyzioterapie bolesti zad prahaFyzioterapie - pro akutní potíže a bolesti zad nabízíme ranní pohotovost s fyzioterapeuty každé pondělí až pátek od 6.30 do 9.00.

Masáže - zdravotní, klasické, aromaterapeutické, lávovými kameny, medové, čokoládové a další. Pravidelně  zařazujeme oblíbené šťastné dny, kdy za výhodnou cenu si lze vybírat z několika druhů relaxačních masáží.

masáže pro dva relaxaceRelaxační víkendové balíčky - masáže pro dva, kosmetika pro dva - výhodné nabídky sestavené speciálně pro firemní klientelu. Lze čerpat i pro rodinné příslušníky

lymfodrenáž prahaLymfodrenáž - manuální i přístrojová, vhodné jako prevence křečových žil. těžkých nohou, doléčování poúrazových stavů, chronických otoků. S odborným otevřením spádových uzlin.

kosmetika praha

Kosmetické ošetření pro ženy i muže - ošetření certifikovanou bio kosmetikou. Moderní přístrojová ošetření podporující obnovu kolagenu, zpevnění a omlazení pleti, redukci vrásek

dárkový poukaz na masáž praha

Dárkové poukázky v dárkovém balení - jako odměna pro zaměstnance za dosažené výsledky nebo jako oblíbený dárek mezi kolegy k narozeninám, Vánocům a svátkům

Objednat on-line

Kontaktujte nás

777 008 229 info@aeditus.cz

AEDITUS
Jagellonská 1
130 00 Praha 3 Zobrazit mapu