Exilis ve světě - videa a reference

EXILIS - neinvazivní bezbolestná liposukce - účinná a bezpečná radiofrekvence s ultrazvukem

Exilis je výrobek české firmy BTL. Firmy, která je jedním z hlavních světových výrobců zdravotnických zařízení a přístrojů pro kardiologii, interní medicínu, ORL, gynekologii, fyzioterapii a další lékařské obory. Estetická divize BTL působí v oblasti zkášlovací medicíny s neinvazivními přístroji, vynikajícími pro zpevnění a omlazování pokožky, tvarování těla, redukci tuku a dále pro léčbu celulitidy, strií a vrásek.
Bezpečné a neinvazivní procedury založené na nejnovějších technologických a medicínských poznatcích vykazují mimořádně vysoké a trvalé estetické i terapeutické výsledky. Společnost získala řadu významných ocenění v oblasti vývoje.
Exilis splnil i velmi přísné normy ministerstva zdrvotnictví Kanady a od podzimu 2011vstoupil na kanadský trh, o rok dříve získal schválení americkým FDA a  pomáhá tak tvarovat postavy spousty američanů a kanaďanů.
Exilis je naprosto bezpečný přístroj, jeho systém kontroly a ovládání toku energie zajišťuje rovnoměrnou distribuci terapeutické energie a umožňuje bezpečné, rychlejší a efektivnější provádění terapií.   

Dávejte si pozor, na jakém přístroji podstupujete terapii! Za bezpečností přístroje Exilis stojí tým odborníků, výsledky a historie firmy. Nejdená se o žádný pochybný stroj neznámého výrobce dovezený z Číny s možnými dopady na zdraví.

Exilis velkým hitem v estetické medicíně ve Spojených státech a Kanadě!

www.btlaesthetics.com/cs/media/videa/

Reference a názory odborníků - lékařů z různých koutů světa

... najdete tady.