Kosmetika Dr.Hauschka

kosmetika dr hauschka PrahaKosmetika Dr. Hauschka a její celostní přístup v péči o pokožku nerozlišuje typy pleti, ale pracuje s momentálním stavem pokožky. Kosmetika Dr.Hauschka napomáhá pleti navrátit její rovnováhu, vyrovnat výkyvy pokožky, jako je např. suchost, nedostatek vlhkosti, zvýšená produkce kožního mazu, citlivost apod., které vznikají jako reakce na vnější a vnitřní vlivy. Nahlíží na tyto měnící se projevy pleti jako na přechodný stav. Správná volba kosmetických přípravků kosmetiky Dr. Hauschka a jejich správné používání jak při kosmetických ošetření pleti v kosmetickém salonu, tak při domácím použití pleť stabilizují, pěstí a podporují vlastní aktivitu pokožky tak, aby si pleť potřebné látky vyráběla sama.

Kosmetika Dr. Hauschka – kosmetická ošetření pleti

kosmetika dr hauschka Praha 1Kosmetika Dr. Hauschka vyvinula vlastní systém ošetření, kladoucí důraz na respektování rytmů v pokožce a její maximální ochranu a péči. Na výběr je několik druhů kosmetických ošetření Dr. Hauschka. Mezi nejvyhledávanější patří dvouhodinové luxusní klasické kosmetické ošetření pleti kosmetikou Dr. Hauschka. Dále pak revitalizační kosmetické ošetření Dr. Hauschka pro unavenou pleť, osvěžující kosmetické ošetření Dr. Hauschka, kde se čištění pleti neprovádí, speciální ošetření pro nečistou a zánětlivou pleť a hloubkové čištění pleti Dr. Hauschka.
Kosmetika Dr. Hauschka Praha a její kosmetická ošetření pleti jsou jednou z nejvyhledávanějších kosmetických ošetření přírodní kosmetikou vůbec.
 

Kosmetika Dr. Hauschka – klasické ošetření Dr. Hauschka

kosmetika dr hauschkaKosmetika Dr. Hauschka je s našim kosmetickým salonem Aeditus spjata již od roku 2004. Dvouhodinové klasické kosmetické ošetření pleti kosmetikou Dr. Hauschka patří mezi nejvyhledávanější. Přináší dokonalou péči, uvolnění a relaxaci. uvolnění a relaxaci. Začíná šalvějovou koupelí nohou, uvolněním rukou, paží a krčních a ramenních svalů, což podpoří prokrvení obličeje. Tělo tak lépe přijímá vlastní ošetření. Následuje čištění pleti, přikládání teplých a studených kompresí s levandulovou vůní, aplikace čistící masky, speciálních pleťových kúr, pleťové masky, lymfatická stimulace prováděna štětečky a masáž dekoltu. Ošetření ukončuje denní péče a poradenství.
  

Kosmetika Dr. Hauschka – druhy kosmetických ošetření

 kosmetika dr hauschka 1Klasické kosmetické ošetření pleti Dr. Haschka luxusní dvouhodinové celostní ošetření pleti pro dokonalou péči pro všechny typy pleti.
Revitalizační ošetření Dr. Hauschka - oživující ošetření pro unavenou pleť. Doporučováno obzvlášť v přechodném ročním období.
Osvěžující ošetření Dr. Hauschka - důraz je kladen na celkové uvolnění, hloubkové čištění pleti se neprovádí.
Hloubkové čištění pletí Dr. Hauschka - ve středu kosmetického ošetření stojí intenzivní čištění pleti, které vyjasňuje a zjemňuje pokožku.
 dr hauschkaSpeciální ošetření pro nečistou, zánětlivou pleť Dr. Haschka - vyrovnávající ošetření, které se doporučuje každých 14 dní, až ke zklidnění pleti.

Kosmetika Dr. Hauschka – lymfatická stimulace

Slaboulinké kapiláry lymfatického systému hrají důležitou roli při odvádění mízy z tkání. Lymfatický systém transportuje především odpadní látky látkové výměny, toxiny, choroboplodné zárodky a nadbytečnou mízu z tkání. Pokud je odtok lymfy narušen, může dojít k lokálnímu míznímu městnání. Lehkými kosmetika dr hauschka 1rytmickými pohyby dlaní a štětečků je stimulováno proudění mízy ve vazivové tkáni a lymfatickém systému. Organizmus se uvolňuje, proudění mízy se harmonizuje, kyslík a vyživovací látky se dostávají rychleji k buňkám. Lymfatický systém si bere produkty látkové výměny z tkání lépe a rychle je odvádí k lymfatickým uzlinám, kde se zneškodňují. Naopak obranné látky dopravuje harmonicky proudící lymfa rychleji na místo, kde jich je zapotřebí.

Kosmetická ošetření kosmetika Dr. Hauschka
Cena
Klasické kosmetické ošetření kosmetika Dr. Hauschka - 120 minut 1890,-
Revitalizační ošetření kosmetika Dr. Hauschka - 110 minut 1750,-
Osvěžující ošetření kosmetika Dr. Hauschka - 90 minut (neprovádí se čištění pleti) 1450,-
Hloubkové čištění pletí kosmetika Dr. Hauschka - 90 minut 1450,-
Speciální ošetření pro nečistou, zánětlivou pleť Dr. Haschka - 60 minut (bez masáže) 950,-

Cena ošetření zahrnuje úpravu obočí, čištění pleti, nanesení přípravků, lymfatickou stimulaci, masáž dekoltu, masku - pokud není uvedeno jinak.

Kosmetika Dr. Hauschka – výběr kosmetických přípravků

kosmetika dr hauschka Praha 2Lidská pokožka je jako ochranná vrstva těla vystavena vnějším a vnitřním vlivům, které ji mohou oslabovat. Velkou roli v péči o pleť hraje správný výběr kosmetických přípravků. Zasahují do látkové výměny pleti, mají vliv na metabolismus pokožky, zpevňují podkožní vazivo a prokrvují je. Proto je kosmetické ošetření kosmetikou Dr. Hauschka a následná domácí péče vždy přizpůsobena aktuálnímu stavu pleti a předchází mu konzultace s klientem. Kosmetika Dr. Hauschka neobsahuje žádné substituční látky, nevzniká na kosmetiku Dr. Hauschka závislost na vnějším přísunu látek dodávajících pleti hydrataci nebo výživu, jako např. liposomy, kolageny či silikony.
 

Kosmetika Dr. Hauschka – krémy, pleťové kúry, masky a oleje

 dr hauschka PrahaKosmetika Dr. Hauschka Praha nabízí široký sortiment pleťových kúr, přípravky pro intenzivní péči, vydatné obličejové masky s výtažky z léčivých bylin, kvalitní rostlinné oleje jako avokádový a jojobový olej uklidňují, vyhlazují a stimulují zvláčňující procesy pleti. Díky individuálnímu přístupu v kosmetickém ošetření a následném doporučení kosmetických přípravků pro domácí péči je kosmetika Dr. Hauschka díky své variabilitě výborným řešením, jak ozdravit svou pleť.  Kosmetika Dr.Hauschka je vhodná pro ženy, muže a děti každého věku.

Kosmetika Dr. Hauschka – přírodní kosmetika

kosmetika dr hauschka Praha 3Kosmetika Dr. Hauschka klade mimořádné nároky na kvalitu kosmetických přípravků. V péči o pokožku pleti si zvolila holistický - celostní přístup. Kosmetika Dr. Hauschka používá pro výrobu svých kosmetických přípravků rostliny pocházející z ekologického hospodářství, volného sběru a z ekopolí. Sbírají se ručně, jsou velmi šetrně zpracovávány a díky nejnovějším technologiím je při výrobě zachována jejich kvalita. Díky důmyslnému výrobnímu procesu a účelovému balení kosmetických přípravků není zapotřebí syntetická konzervace a jsou lékařsky testovány na dobrovolných osobách. Kosmetika Dr. Hauschka nese značku kvality nezávislého zkušebního institutu BDIH – kontrolovaná přírodní kosmetika.

Kosmetika Dr. Hauschka – kvalita bylinných přípravků

kosmetika dr hauschka Praha 4Kosmetika Dr. Hauschka využívá pro výrobu svých kosmetických přípravků výtažky léčivých bylin, pěstící oleje, výtažky z plodů a vzácných rostlin bohatých na minerály a vitamíny. Tyto hodnotné výtažky obsažené v kvalitních rostlinných surovinách, jako jsou např. mandlové a avokádové plody, lichořeřišnice, úročník, sedmikrásky, vilínu, jabloňových květů, růžový olej, výtažky ze šípků působí protizánětlivě a regenerují pokožku pleti. Pleť může volně dýchat a může probíhat regenerační proces, kdy pleť vylučuje odpadní látky a detoxikuje se. Kosmetika Dr. Hauschka nabízí to nejlepší z přírody.

Kosmetika Dr. Hauschka - certifikovaná přírodní kosmetika

Tak jako bio potraviny mají určitá pravidla pro používání tohoto označení a následně označení výrobků jako Bio potravina, má i přírodní kosmetika také svoje pravidla a svoje označení. Společnost Wala výrobce kosmetiky Dr. Hauschka nese značku kvality nezávislého zkušebního institutu BDIH kontrolovaná přírodní kosmetika. Výrobce kosmetiky Dr. Hauschka se podílí také na řadě projektů na podporu bio-dynamického pěstování a zlepšení etických a sociálních podmínek komunit např. v Rumunsku, Turecku atd. Kosmetika Dr. Hauschka je zárukou kvality a v sousedním Německu je prodávaná pod označením léčebná kosmetika.

Kosmetika Dr. Hauschka – kritéria pro označení bio kosmetika

Kosmetické přípravky kosmetiky Dr. Hauschka musí používat suroviny, které pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo certifikovaných sběrů. Kosmetika Dr. Hauschka a ani její výchozí suroviny nesmějí být testovány na zvířatech a nesmí se používat výrobky z mrtvých zvířat (zvířecí kolagen, tuk z norka, vorvaňovina apod.). Bio kosmetika nepoužívá syntetická barviva, parfémy, silikony, vazelínu a další ropné produkty. Kosmetika Dr. Hauschka své výrobky radioaktivně neozařuje pro zajištění mikrobiální čistoty a nepoužívá geneticky modifikované rostliny. Tato certifikovaná kosmetika brzy našla na našem trhu své místo a dodnes je kosmetika Dr. Hauschka Praha jednou z nejvyhledávanějších přírodních kosmetik.

kosmetika dr hauschka dr hauschkakosmetika dr hauschka dr hauschka Prahadr hauschka kosmetika Praha