Dárkové poukazy na masáž, masáže Praha

Omlouváme se, tato stránka se upravuje

Dopřejte svým blízkým relaxaci a odpočinek a darujte jim dárkové poukazy na masáž -balíčky. Sestavili jsme pro Vás kombinace vždy dvou oblíbených procedur vhodných pro ženy i muže. Balíček obsahuje dvě masáže. Tzn. obdarovaný si čerpání dárkového poukazu - balíčků rozdělí na dvě návštěvy.

Balení dárkových poukazů na masáž - relaxačních balíčků

dárkový poukaz na masáž PrahaDárkový poukaz na masáž, balíček je bez uvedení ceny.

Součástí balení dárkových poukazů na masáž je dárkový poukaz, kartička s popisem procedury, luxusní obálka.

Na přání Vám dárkový poukaz zabalíme do dárkové krabičky za příplatek 50 Kč.

Platnost dárkového poukazu, balíčku je půl roku od data vystavení.

Platnost dárkového poukazu lze na přání prodloužit.

Varianty dárkových poukazů na masáž - relaxačních balíčků

dárkový poukaz na masáž prahaDárkový poukaz na masáž je oblíbeným dárkem. V dnešní hektické době si dopřáváme málo času na relaxaci, odpočinek a péči o sebe sama. Dárkový poukaz na masáž je dárkem, který vždy potěší a nezklame. Vsaďte na jistotu a obdarujte své blízké dárkovým poukazem na relaxaci. Vybírejte ze široké nabídky dárkových poukazů na masáž - relaxačních balíčků a ušetřete!

Dárkový poukaz na masáž - VALENTÝNSKÝ BALÍČEK 2000 Kč

  • čokoládová masáž 60 minut + masáž lávovými kameny 60 minut

Dárkové poukazy na masáž pro dva

masáž pro dva Praha Udělejte radost svým přátelům, blízkým, rodičům a dopřejte jim společné chvíle na masáži. Čas strávený společně dvou je to, na co nejraději vzpomínáme. Vybírejte z nabídky masáží a sestavte si zážitek dle vlastního výběru.

Dárkový poukaz na služby dle vlastního výběru

dárkový poukaz na masáž prahaNevíte si rady s výběrem dárkového poukazu na masáž? Darujte dárkový poukaz na finanční hodnotu. Dárkový poukaz Vám vystavíme na jakoukoli výši a obdarovaný si vybere proceduru - masáž, kosmetiku či manikúru dle vlastního výběru. Dárkový poukaz se tak stává kreditem. Platnost dárkového poukaz na finanční hodnotu je jeden rok. více